| Cipsuri a întrebat:

Plac un tip pe care l-am vazut doar de 2 ori in viata mea,dar care,pur si simplu,mi-a captivat atentia. Acum,vorbim pe facebook, dar nu prea stiu ce subiecte sa abordez cu el. Idei?:d

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Spune-i povestea vietii tale si sigur il vei impresiona. Ai grija, nu-i spune tot intr-o singura zi, fa un fel se serial.

3 răspunsuri:
| Vögeln a răspuns:

Unde invata, cati ani are, ce muzica asculata. a crerd cii poti spune ca ti-a captat atentia thinking
oricum good luck! big grin

| Alexutz13 a răspuns:

O modalitate sigura ar fi sa te orientezi putin in cercul lui de prieteni, sa gasesti veriga slaba, si sa afli cateva informatii despre ceea ce ii place sa faca... cunoscand aceste lucruri vei sti ce subiecte sa dezvolti.

| foto4all a răspuns:

Ies cu el cat mai repede! nu mai pierde timp!