| Alexandrunegoescu_Alexandrunegoescu_1987 a întrebat:

Buna seara! Am nevoie de ajutor.Plac o fata care are 12 ani si sunt prieten cu ea doar ca eu am 15 ani! Ma puteti ajuta va rog.Si as i vrea sa avem relati intime cu ea

12 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Las-o moarta, ca te paste un centru de detentie, fapta ar fi infractiune.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

La varsta ta ocupă te de scoală lasa relatiile sexuale, voi sunteti copii nu ai dreptul la ceva pe care doar adultii il fac, după varsta de 18 ani este altceva dar pana atunci nu.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca vrei sa faci si puscarie juvenila, atunci fa-o ca si gur ori te omoara tacsu, ori intri pe 20 de nai in puscarie.
Nu stiu cine te-a educat, dar numai un animal ar putea sa gandeasca si sa vrea sa violeze o fetita atat de mica.

| Violleta2022 a răspuns:

Violator la 15 anisori?

| Violleta2022 a răspuns:

Asta esti tu, asa-i?

https://www.facebook.com/alexandrunegoescu.alexandrunegoescu

Pai sa le scriem parintilor tai ce vrei tu sa faci

| wannabe a răspuns (pentru Violleta2022):

Da, el e. Sunt prea mari coincidențele.

| Emilian65 a răspuns:

Alexandru, uita de dorința pe care o ai în minte. Aceasta dorința este ilegal de realizat cu o copila de 12 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E infractiune sa ai relatii intime cu ea, exclus dpdv legal

| Dandinelle a răspuns:

Si de la ce vine 1987 din numele tau de profil?

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Tu ai vrea, crezi ca ea asta își dorește la doar 12 ani?
E doar un copil fără minte și care trebuie sa se bucure de copilărie.
Nici tu și nici ea nu sunteți complet dezvolati, când o sa aveți 18+ atunci sa îți treaca prin cap astfel de lucruri.
Sau poate ai vrea sa vina tatăl ei și sa te tragă de urechi pana la mamica acasa și sa îți primești omor și de la ea după?

| 199onur7 a răspuns:

Lasa copiul in pace pedofilul dracu -_-

| Paracetamol0lol a răspuns:

Cam trist;( dragoste interzisă