| SentymentColorat a întrebat:

Buna TPU am o intrebare pentru voihappy Cum iti dai seama daca o fara nu mai e virgina?! Dupa corp dupa comportament? spuneti tot ce stitiwinking Rog mumos:O3

Răspuns Câştigător
| Pitzipoanca a răspuns:

Nu ai cum sa-ti dai seama. De ce? Ai facut sex la 11 ani si ti-e frica sa nu te prinda parintii? Stai chill, isi vor da seama doar cand vei merge cu burta la gura.

15 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Dupa actul sexual

| darrio2007 a răspuns:

O verifici. Unele fete joaca asa de bine teatru incat nu iti dai seama.

| Doηηa a răspuns:

Nu știu de ce te-ar interesa, dar mă rog...
Dacă insiști poți s-o întrebi direct pe ea, altfel nu poți afla.
Cât de dezvoltat arată sau nu, nu te ajută cu nimic.

| CocoMexii a răspuns:

Ar fi penibil sa o intrebi laughing.
Iti poti da seama si din comportamentul ei, poate se rusineaza atunci cand vobiti despre asta, dar si dupa corp iti poti da seama happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

O duci la un control ginecologic daca nu vrei sa o intrebi

| SentymentColorat explică (pentru suntserios):

Mda cu siguranta asta o sa fac...laughing Mersi!winking

| RAY a răspuns:

Ce legatura are asta cu o relatie aia virgina e mai sincera sau ce

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai cum să-ţi dai seama DECÂT "vizual" sau prin penetrare!

Toate cele bune.

| neutrino a răspuns:

Nu vad de ce te-ar interesa acest lucru, dar ma rog, este problema ta. Cel mai simplu mod de a afla acest lucru este sa o intrebi! Daca nu, culca-te cu ea!

| Azµre a răspuns:

Ce treabă are una cu alta? Nu ne interesează dacă o fată e sau nu virgină.
Dacă e prietena mea îmi va spune sunt sau nu sunt.
Altfel după comportament îți dai seama cel mai ușor.

| h3r a răspuns:

Corpul ei se dezvoltă, uneori este foarte vizibil.
Comportament... nu cred că are de ce se ruşina, din moment ce este conştientă de ceea ce a făcut, la momentul potrivit. Însă probabil tu te referi la o vârstă apropiată ţie, deci ar trebui să se ruşineze.

| Oana92 a răspuns:

Nu ai cum sa-ti dai seama de asta

| IBeliveICanFly3 a răspuns:

Pai.o intrebi rolling on the floor)

| SentymentColorat explică (pentru IBeliveICanFly3):

Mda sti unele persoane joaca atat de bine tiatru incit nu iti dai siama cind minte sau nu! Asa cawinking