| XZX213 a întrebat:

Am o problema de curand simt un anumit disconfort in timpul actului sexual este vorba de acel 'aer' care iasa in momentul actului. Problema este ca dupa un anumit timp acel aer se acumuleaza in vagin si ma doare apoi dupa ce iasa nu am nici o problema. Inainte nu era asa si chiar nu stiu ce sa fac? Care poate fi problema?

37 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la medic.

| KMaddieK a răspuns:

Sunt gaze vaginale. Apar la persoane active sexual.

| ExprimareLibera a răspuns:

Este ceva normal. Cand scula iese, în vagin pătrunde o cantitate de aer, care se compensează când o baga iar.
Poate sunt bolnav, dar mi-a venit în minte explozia motorinei compresate dintr-un motor Diesel = )))

| Roxin a răspuns (pentru ExprimareLibera):

Aprob. laughing La acelasi lucru m-am gandit. V10 aspirat laughing)

| ExprimareLibera a răspuns (pentru Roxin):

Clar laughing

| Coquina5 a răspuns:

Toti astia care au raspuns sunt autisti.

apar chiar si la persoane inactive sexual.
cand eram mica si faceam lumanarea mereu imi intra aer in vagin si cand ma lasam brusc jos se auzea un mare partz.
e ceva normal, e o gaura care aspira aer, mai ales cand stai cu picioarele in sus si lasi vaginul moale apoi iar incordezi.

| Roxin a răspuns (pentru Coquina5):

Autismul e fain. Autistii sunt printre cele mai inteligente fiinte de pe Pamant. 1-0, mai joci?

| Coquina5 a răspuns (pentru Roxin):

Consoleaza-te cu asta.

| Coquina5 a răspuns (pentru Coquina5):

Ah de fapt stai, ca nici nu stiu daca eram inactiva sexual cand eram mica.
ca eu am orgasme in somn de la 6 ani, asta insemnand cel mai probabil ca un incubus ma babardea in somn.

| Roxin a răspuns (pentru Coquina5):

Nu e necesar. E problema ta daca nu stii sa faci diferenta intre ceva serios si o simpla gluma.

| Coquina5 a răspuns (pentru Roxin):

Eh asa zic toti autistii care nu mai au replici...ca au glumit.
nici nu ma asteptam oricum sa mi dai vreo replica inteligenta, doar asculti vome muzicale.

| Roxin a răspuns (pentru Coquina5):

Nu caut sa am replici. Asta e realitatea. Eu si userul de mai sus am facut o gluma. Nu esti obligata sa imi asculti muzica. Incerci sa iesi in evidenta, nu iti iese. 2-0. Mai joci?

| Coquina5 a răspuns (pentru Roxin):

Ah, acum am vazut, ca ai raspuns inainte sa las eu primul raspuns.
eu m-am referit la primii 3 useri, cand am zis autisti...mai jos nu am vazut ca a mai raspuns cineva.
adica aia care afirma ca are o problema ce necesita control ginecologic si ca gazele vaginale apar doar la cele active sexual.
acum daca tu te-ai simtit, de te-ai atacat asa, e problema ta.

| Roxin a răspuns (pentru Coquina5):

Nu m-am atacat. Nu iti inteleg raspunsurile. Care-i scopul? SI faza cu muzica...serios? Asculti Mafia si esti tough? Nope. Try again.

| ExprimareLibera a răspuns (pentru Coquina5):

Hai, boss, lasă trolling-ul ieftin si mai pune niste întrebări de pe BossAlcool, ca ne plictisim

| ExprimareLibera a răspuns (pentru Roxin):

Tipul e troll-ul de serviciu al site-ului, nu te complica

| Roxin a răspuns (pentru ExprimareLibera):

Nu ma complic, dar incerc sa inteleg. Serios, imi place sa inteleg oamenii.

| ExprimareLibera a răspuns (pentru Coquina5):

Ti se potrivește

| Coquina5 a răspuns (pentru ExprimareLibera):

Domnu ExprimareLibera, ia-te de mana cu Roxin in fund de daravele plin, exprima-te liber in gura lui si photoshopati-va amandoi cu niste acid sulfuric.

| Drimmero a răspuns (pentru Coquina5):

Ai ramas in pana de trolling? Replici d-astea nici macar la plozii de pana-n 10 nu sunt folosite, mai ai de invatat, pustiule! Ti-ai bagat toate clonele pe TPU, avem nevoie de intrebari penibile, hai ca se poate/

| Coquina5 a răspuns (pentru Drimmero):

Hai sa-ti zic o ghicitoare.

ce e largit de daravele si arde mai ceva ca Nero?
ati ghicit, fundul lui Drimmero.

| Drimmero a răspuns (pentru Coquina5):

Hai sa-ti spun eu si mai buna, cine ti-e superior si te ia la misto pe unde te prinde? Tot Drimmero!

| Coquina5 a răspuns (pentru Drimmero):

Da, asa ma iei tu pe mine la misto:

http://i.memeful.com/media/post/WwlNamR_700wa_0.gif

| DasKönigreichPreußen a răspuns (pentru Coquina5):

Nu Nero ardea, Roma a fost incendiata de el dar ma rog

| DasKönigreichPreußen a răspuns (pentru Coquina5):

Acel moment cand pana si castravetele si musulmanul de pe religie trolleaza mai bine ca tine

| Coquina5 a răspuns (pentru DasKönigreichPreußen):

Acel moment cand trebuie pusa o pancarda langa tine "Atentie! Podea uda", de la atata scuipat care-ti curge din gura.
pe bune, cum va suportati atat de prosti, de nu intelegeti o gluma atat de simpla?
A arde nu se refera neaparat la actul de a fi in flacari, iar Nero nu e doar un imparat, Bula, Strula si Stan si Bran ce esti.
De programul Nero, de exemplu, care "arde" CD uri ai auzit?
normal ca nu, arza-te-ar fundul lui Drimmero in gura si intre craci.

| xDragosel007 a răspuns:

La medic este raspunsul potrivit!

| Ionut_Balan_1987 a răspuns:

Ba voi ati facut chat aici sau ce

| XZX213 explică:

Si e normal sa ma doara burta?

| Roxin a răspuns (pentru XZX213):

E absolut normal. Se acumuleaza presiune in interior. Desigur, poate sa fie si altceva dar noi nu te putem ajuta. Mergi la medic, e mai simplu.

| XZX213 explică:

Ok mersi

| Sydneyy a răspuns:

Ginecologul este raspunsul

| AdelaNicolae a răspuns:

Sal, este ceva normal, sunt gaze vaginale ( aer ) care apar la persoanele feminine in timpul actului sexual.