| EffieStone a întrebat:

De ce unii baieti iubeste pe una dar face sex cu alta?

Răspuns Câştigător
| RedheadOnTheRun a răspuns:

Ca e prosti laughing
Ca vor ceva, dar n-au parte de la iubitele lor, si nici n-au tupeu sa le spuna exact ce anume le place. Ori asta, ori n-o iubeste pe aia de fapt, ori n-are parte dă sex cu ea.

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru ca una nu ofera sex cand alta face orice cu el

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Foarte simplu: tu nu te plictisesti sa papi acelasi fel de mancare? de 3x pe zi zilnic>?

| love96 a răspuns:

Pentru ca e foarte grea gramatica limbii romane. happy

| RAY a răspuns:

Pai pote au iubit o data si au fost dezamagiti si realizeaza ca nu se merita sa crezi in fetele din ziua de azi, sti ca conteaza ce anturaj ai in jurul tau daca aia spun ca fetele sunt perverse si el va crede asta, desigur ca daca traim si experienta asta ne convinge asta, mai e si pentru ca avem dorinta sexuala mereu activa si emotionala, si eu as prefera o fata cu care sa vb de toate sa fie un fel de prietena, mama, si sex cu altele cred ca cu toti avem nevoie de iubire, dar de multe ori aia e prietena nu iubita si ne cunoaste bine

| neutrino a răspuns:

"Baieti iubeste" fetele dragi, si fac sex cu cine poate.

| e1xtz a răspuns (pentru neutrino):

O mica corectare maestre.'si face' sex cu cine poate.

| neutrino a răspuns (pentru e1xtz):

Corect, greseala imi "apartin" si am observat tarziu.

| LoveSleep a răspuns:

Ungur la tine?

| Felys a răspuns:

Probabil nu au acces la cea pe care o iubesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca nu au parte de la una ce au de la alta.

| NameHarris a răspuns:

Pentru ca poatelaughing

| kyliejenner a răspuns:

Fiindca
1. nu o iubesc cu adevarat pe prima
2. aia pe care o iubesc nu le ofera sex

| ridhimagupta a răspuns:

Unii au o vorba " mananci o ciorba, dar uneori vrei si o friptura" vor diversitate

| Şaptepăcate a răspuns:

Baietile iubeste cu capul de sus si face sex cu capul de jos

| AleisterHN a răspuns:

Vezi dragă că „băieți" e la plural, ceea ce înseamnă că și predicatul îl pui tot la plural. Lasă tu sexul și pune mâna pe manualul de limba română.