| SummerDays a întrebat:

deci este vorba de un baiat, ne cunoastem de un an jumate si suntem destul de buni prieteni dar in ultimul timp mie imi cam place de el. si nu stiu daca si el ma place adica mereu stam de vorba, se uita frumos la mine, imi zambeste, ma saruta pe obraz... voi ce credeti?

Fundita?

Răspuns Câştigător
| Aηηy a răspuns:

Buna! Din moment ce te pupa pe obraz, inseamna ca te place. Nu orice baiat se uita frumos la o fata si ii zambeste. Daca sunteti asa de buni prieteni incearca sa pui in discutie si dragostea, intreaba-l daca el simte ceva pentru cineva, este indragostit de cineva si apoi va veni si randul lui sa te intrebe pe tine si poti sa ii zici ca esti indragostita chiar de el chiar daca nu iai aratat asta pana acum. Fa-ti curaj si spune-i ca doar nu are ce sa se intample. Oricum, s-ar putea sa ai multe sanse cu el.
puppy dog eyes Bafta! :*

4 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Ce cred? thinking nu-i evident? ca te place!
doar nu astepta totul dea gata! daca vrei sa fi cu el da.i d inteles asta pana nu s plictiseste si cauta alta!

| Johnny_3797 a răspuns:

Salut.Da el poate sa te simpatizeze dar decit sa ghicesti mai bine iesi cu el odata la o plimbare si vorbeste cu el serios.Spune-i ca incepi sa-l simpatizezi dar nu spune-i deodata, vorbeste asa ca mai intii el sa-ti zica. Dupa ce el isi va deschide sufletul care tine atunci mergi in atac. Sper ca va fi totul asa cum dorestiwinkingMult succes

| 2dmv a răspuns:

Eu zic ca si el isi doreste sa stea cu tine, insa ai grija nu te aventura dintr-o data!

| crytical a răspuns:

NU vorbi serios de dragoste si din astea... cat timp stai cu el il iei de mana, il mai saruti un pic pe obraz etc... si daca vezi ca accepta si iti zambeste inseamna ca ii place de tine si ti-ai facut intrareawinking