| Alle15 a întrebat:

o intrebare mai delicata! De la un timp un baiat tot se uita dupa mine.Adica atunci cand ma vad cu el imi zambeste mereu, se uita dupa mine insistent si am auzit ca i-ar placea de mine de la niste prieteni de-ai lui.Adica acum nu stiu daca e adevarat,el spune ca nu,dar va mai spun ca e foarte timid, adica nu a avut prietena pana acum si poate nu stie cum sa abordeze subiectul. Dati-mi un sfat ce sa fac! Acum cateva luni m-am despartit de fostul prieten si inca mai tin la el, dar eu zic ca ar fi mai bine sa il atrag de mine pe acesta! Dati-mi niste sfaturi in legatura cu el.Adica baiatu e dragut, dar 15 ani,are muschii (aww; x) si e o fire mai domoala dar uneori rebela pana peste cap.(E genul meu)! Vreau sa-mi spuneti ce sa fac acum,cum sa-i spun,ce sa.i spun! Poate chiar nu ma place,dar in seara asta am iesit la matusimea cu sora mea la terasa in curte si el juca tenis pe sosea si se uita prin gard la mine insistent,uneori pierdea la joc si nu era atent decat la mine laughing! Doamne, ajutati-ma va rog din suflet in legatura cu el, ce pot face? Funda si vott!; >x:*big grin

Răspuns Câştigător
| Tedi232 a răspuns:

Daca nu il placi, ii poti spune sa caute pe altcineva, dar ai putea si tu sa il placi cumva? daca da, atiunci spunei.sa nu iti fie rusine fiindca asa mi s-a intamplat si mie si acum sunt intr-o relatie

3 răspunsuri:
| Crazyfish a răspuns:

Da-i o tuica si-o sa vezi!winking

| loadme a răspuns:

Poate s-a uitat la sorata happy