| Celcestietot a întrebat:

Buna tuturor! Este o fata cu care am schimbat mesaje in zile diferite si la intervale mari de timp, si de la inceput intentia ei era pentru sex in mare, am cunoscut-o pe o aplicatie de dating. Recent, dupa o perioada lunga de cand n-am mai vorbit, mi-a dat mesaj sa ma caute pentru ce a inceput, si de cand vorbisem cu ea de la inceput pana in prezent au trecut cred ca 2 luni. Fata arata bine, peste medie sa zicem, obiectiv vorbind. Am inteles ce vrea, dar intrebarea mea este de ce ma cauta tocmai pe mine, simt ca tanjeste dupa un ons pe care ni l-am promis la inceputul conversatiei, dar nu inteleg de ce inca ma cauta cand nu prea am mai bagat-o in seama, ma duce cu gandul la faptul ca nu are multe optiuni sau ca vrea neaparat cu mine ceva, dar sunt curios si de parerea voastra. Daca eram in locul ei, n-as mai fi fost interesat de asa ceva si in plus sa caut tot eu persoana.

11 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Poate sa fie o nimfomana... insa o femeie care arata bine in ziua de astazi nu duce lipsa de parteneri 'necunoscuti', atata timp cat pune 2 poze pe orice retea de socializare si apoi cad la picioarele ei care mai de care mai pensat, mai fraier sau mai tare.
deci este usor dubios acest lucru ca ea este insistenta mai ales ca nu va leaga nimic din trecut, sunteti 2 straini.
eu zic sa o eviti!
am cunoscut 'dive de carton' care desi nu aratau foarte bine primeau o admiratie fantastica pe retelele de socializare de la mii si mii de baieti, iti dai seama ca daca unele ca alea daca dau un mesaj si pana seara vin la intalnirea cu ele 20 de barbati...ce sa mai zicem de o femeie care arata bine si este cat de cat activa pe net?
de asta zic ca acea persoana este dubioasa, in plus nu ai de unde sa stii cine este ea in realitate, ce ganduri are, sau daca pozele coincid cu realitateawinking

| Celcestietot explică (pentru Simpatic):

E ok sa fii si nimfomana, dar macar una sanatoasa fizic si sa fie ceva sigur daca tot vrei asta :-D. Mi s-a zis ca oricum o facem cu protectie si la modul ca nu e problema, dar daca se rupe, ca presupun ca oricui i s-a intamplat asta, ce mai faci atunci.
Stiu, ele pot avea parte imediat de o abordare si pe internet si in realitate, nu duc lipsa de asta.
Da, suntem 2 straini, exact. Mi s-a mai zis sa o evit, poate ca si asta ar trebui sa fac pana la urma. Ma contactase fosta ca daca vrem sa fim sanatosi pe partea asta, sa o facem amandoi exclusiv, dar nu stiu ce sa zic, as prefera sa nu mai am treaba cu ea, oricum vorbesc si cu alta fata acum, chiar daca este probabil sa nu fim impreuna sau orice altceva, mna.
Asta e chestia, ma cauta si nu inteleg de ce, dar totodata ma gandesc ca este si din cauza la ce fel de om sunt, dar nu vreau sa traiesc cu iluzia ca de asta ma cauta de fapt, eu stiu de ce, e oricum ciudat, mi-a refuzat si un date ca sa ne cunoastem mai bine, si a vrut sa trecem direct la sexting. Eu nu pot sa fac asa ceva, macar sa cunosc persoana si dupa ma gandesc ce se intampla intre noi.
Si, da, nu am de unde sa stiu, si de asta poate e mai bine sa fii cu cineva cunoscut sau care macar vrea sa te cunoasca, nu ca in cazul asta laughing

| Simpatic a răspuns (pentru Celcestietot):

Pui 2 prezervative, este ca la parasute, pui 1 de rezerva in caz ca prima nu se deschide happy
alegerea iti apartine!
multi ar spune fa-ti frate de cap cu fosta, cu actuale, tot ce prinzi, insa nu e chiar asa, nu-s marele anxios dar nu e de glumit nici cu BTS-urile!

| Mosotti a răspuns (pentru Celcestietot):

Cel mai bine e sa o intrebi pe ea! Ea stie cel mai bine de ce te vrea si pe tine acum.

Si de ce te intereseaza ce vrea? Nu ai altele? Da-o naiba, poate o fi din aia criminala in serie de se exxcita cand te kilareste, cine stie, mai in gluma mai in serios. Destul criminali in serie au facut asa, inclusiv Ramaru parca, Chikatilo ala din Rusia.

Stabileste o intalnire intr-un loc public si vezi ce zice, intreaba, etc.
Zici macar una sanatoasa fizic, pai nu ai vazut web?! Fara web nici nu as discuta pentru ramura ssex.

| Violleta2022 a răspuns:

Atentie, sunt persoane infectate cu SIDA (HIV) care se razbuna, cautand sa faca victime cat mai mulet femei sau barbati fiindca au fost si ei infectati fara sa stie.
Este ciudat ca femeia aia te cauta tocmai pe tine, cand are cu siguranta sute de cererei sa iasa afara cu diversi, dar te vrea taman pe tine, doar pentru sex.

| Celcestietot explică (pentru Violleta2022):

Corect. Asa e, este putin ciudat, de asta n-am stiut nici eu cum s-o privesc. I-am zis ca am mai auzit de genul asta de persoane si ea a fost la modul ca ''da, da, cu totii am auzit de o persoana de genul'', mi-a spus ca nu are nimic, dar oarecum pana nu trecem de un anumit punct pe care il doreste ea nu vrea nici sa ne cunoastem mai bine cum am face-o la un date.

| Mosotti a răspuns:

E f simplu, una din ele:

1 - Te place pe tine si daca a vazut ca tu nu mai zici nimic, a zis ea in speranta ca merge. Asta daca tu ai intrerupt comunicarea cu ea primul desi ea ti-a mai dat mesaje.
2 - Nu a gasit altceva si atunci revine catre tine ca nu are incotro.
Asta daca ea a incheiat comunicarea prima si nu a mai dat semn pana acum desi tu i-ai mai dat mesaje.

| Hyperion7 a răspuns:

Exact ce ai spus, nu are prea multe opțiuni.
O fi ea peste medie, dar e sub medie când vine vorba de principii.

| MihaiMB a răspuns:

Eu cred că pe ea o uimește faptul că nu ești ca alți disperați care o bombardează cu mesaje și îi arată din prima că vor să i-o pună, asta o lovește la orgoliu și gândește că ești greu de cucerit. Asta e părerea mea.

| Celcestietot explică (pentru MihaiMB):

Este foarte probabila si asta, mi-a spus printre randuri ca are o atractie mai mare de cineva care se comporta ca ea, adica care nu baga in seama, la modul asta. Nu pot spune ca nu am bagat-o in seama din aroganta, am facut pauze mai mari cu vorbitul, poate ca am avut zilele mele fie incarcate sau nu, dar am fost si chill.

| AncaDorina1993 a răspuns:

Poate chiar e,, amorezată" de tine nu știu ce să zic? Încearcă să o testezi. Cumva. Poate chiar îi place de tine. Și vrea ceva doar cu tine.
Încearcă să o faci geloasă.
Eu îți zic din experiențalaughing daca e zodia rac ca mine. Și i s-a pus pata doar pe unu laughingceilalți sunt 0 in fața ei. Vezi și tu. Vb in special cu fetele cu care poți vb mai deschis așa. Sa vezi părerea lor