| Ralukka a întrebat:

Unui baiat de pe facebook ii place de mine si nu ma lasa deloc in pace. La scoala incearca sa ma sarute si chesti din astea. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Saya555 a răspuns:

Daca iti place de el propun sa fii cu el...dar din mesaj vad ca nu prea iti place ce face. atunci explica-i frumos baiatului cum sta treaba si daca e nevoie gaseste-ti un prieten, sau cere unui coleg de clasa sa se prefaca ca te palce si ca-l placi. poate te va lasa in pace si isi va da seama ca nu-l placi. Noroc

10 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Bună!
Dacă îl placi si tu atunci încearcă să vă cunoaste-ți mai bine, iar dacă nu îl placi explică-i băiatului că între voi nu poate exista nimic.
O zi bună!

| darrio2007 a răspuns:

Arde-i o palma si te va lasa in pace.

| GabiArian22 a răspuns:

Ai incercat sa ii spui direct ca nu este genul tau si sa nu mai continue cu lucrurile astea? Ca oricat ar incerca tot nu vei fi cu el niciodata?

| BonneLess a răspuns:

La scoala? Care scoala?

| neutrino a răspuns:

Daca-ti place, stai, daca nu, nu! Totusi, daca-ti place, prima data aplica proverbul cu gaina si impiedicatul!

| h3r a răspuns:

Lasă că profiți de el să-l faci pe viitorul iubi gelos.

| grab a răspuns:

Spune-i ca tu nu esti tonomat de saruturi.
daca tot o faceti, faceti-o cum trebuie... spune-i ce suc iti place si eventual mergeti si la un film romantic.

asa ca vrea el sa fie popular si sarutat de multe fete, asta nu e problema si scopul tau. tu esti o fata deosebita deci vrei o relatie deosebita apoi saruturi.

bafta!

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Daca ai reusit sa il atragi cu pozele de pe facebook, inseamna ca pentru asta le-ai pus acolo. Multa minte-ti mai trebuie!
Ai vrut poza cu fundul inainte, descurca-te!

| varcolaccc a răspuns:

Daca nu te lasa in pace si spui asta e clar ca nu il placi. Deci spune-i ca nu simți nimic pentru el si ca vrei sa te lase in pace altfel vei lua măsuri drastice.

| hondru a răspuns:

Mai sunt pe lume si specimene din astea de retardati.nu ai ce face. orice ai incerca pentru el nu o sa conteze.in cel mai rau caz o sa inceteze cand o sa te vada cu un iubit