| ScumpikAlyssa a întrebat:

Vara trecuta am stat cu un tip mai mic decat mine cu 1 an, dar nu aveam nici macar o problema pana prietena mea cea mai buna a inceput sa il minta ca nu il iubesc.Intr-un final, noi doi ne-am despartit si un prieten i-a cuplat.Majoritatea prietenilor spun ca a vrut sa ma faca geloasa si ca dupa ce ne-am despartit el a plans.Noi 2 nu am mai vorbit pana acum o luna,cand m-a intrebat daca vreau sa ne impacam (doar prieteni). De atunci,la cererea lui ne-am mai intalnit in oras,am vorbit, dar nu am avut curajul sa ii spun ca inca il iubesc. CE SA FAC? Eu il iubesc atat de mult! Plang in fiecare seara cand ma gandesc la toate amintirile....va rog ajutati-ma!

7 răspunsuri:
| Tbx_adda_1981 a răspuns:

Hei scumpo...:-

| Tbx_adda_1981 a răspuns:

E complicat si in ziua de azi mai e cu ala?

| Tbx_adda_1981 a răspuns:

Sczwaiting ma enerveaza ca's pe Padthinking E complicathappyEl mai e cu aia?

| Tbx_adda_1981 a răspuns (pentru ScumpikAlyssa):

Pai...Poti sa-i zici...Ca daca nu te placea erati doar prietenii te mai invita in oras erati doar voi 2 cand te invita sau gasca?batting eyelashes

| ScumpikAlyssa explică (pentru Tbx_adda_1981):

Doar noi 2

| Tbx_adda_1981 a răspuns (pentru ScumpikAlyssa):

Pai inseamna ca inca te placehappyFa-ti craj si intreaba-l si daca te refuza zici ca ai zis la mistolaughingb-)