| dejavu1995 a întrebat:

Buna voi de la ce varsta credeti ca se incepe viata sesoala

Răspuns Câştigător
| numedeutilizator a răspuns:

Cand simti tu, dar cel mai e bine e sa treci totusi de 17, 18 ani ca sa fii sigur de ceea ce facihappy

11 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

Poate viata sexuala...nu viata sesoalarolling on the floorcorecteaza si pune si semnul intrebari si virgula la inceput dupa buna...sau mai bine zis mai treci pe la scoala si dupa vin-o aici.

| MajorAsshole a răspuns:

In majoritatea cazurilor atunci cand ajungi la varsta la care stii ca dupa o propozitie/ fraza se pune semnul intrebarii pentru ca ea sa devina o intrebare si de la varsta la care stii sa scrii corect.

| ramoyoopisicel a răspuns:

Cand te simti preggatit/a pentru asa ceva! ( viata sexuala nu sesoala)

| ancutzika27 a răspuns:

Dupa ce inveti sa scrii!

| Garffield a răspuns:

Buna!

"Sesoala", chiar nu stiu cand se incepe. laughing Scuze de gluma. Asa. Din punctul meu de vedere incepi cam pe la 16-19 ani. Binenteles, daca esti pregatit.

Sper ca te-am ajutat! happy

Răspuns utilizator avertizat
| JsTX000 a răspuns:

După ce înveți sa scrii corect cuvântulwinking

| lory81 a răspuns:

La cat vrea muschii taihee hee, dar nu mai devreme de 15-16 aniwinking

| MissLaura a răspuns:

E viata sexuala, si corect se incepe de pe la varsta de 17 ani jumatate.Atunci corpul este pregatit pentru contact sexual! Sper ca te-am lamurit!

| pucs a răspuns:

In niciun caz de la a ta. Invata intai sa scrii happy

| 13 a răspuns:

Dupa ce ai destule studi sa scrii corect gramatical.happy