| victor333 a întrebat:

Care credeti ca e varsta potrivita pentru a ti incepe viata sexuala?---ma refer atat la fete cat si la baieti

5 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

La maturitatea organelor sexuale. Si cand sti cu ce "se mananca sexul". Sa citesti sa inveti totul despre a face sex, ce este contraceptia, ce sunt BTS, etc.

| Anonim3007 a răspuns:

Nu e o varsta exacta dar trebuie sa fi pregatita si fizic si pshic succes...

| cristorindo a răspuns:

Nu asculta pe nimeni ascultate doar pe tine

| Izza_4461 a răspuns:

Peste 18 ani atat la fete cat si la baiati!winking

| faster22 a răspuns:

La baieti e altfel decat la fete cu cat mai reprede cu atat mai bine... in privinta fetelor totul tine de ele cand se simt ele pregatite