| Alexrus1980 a întrebat:

Care sunt efectele ejacuarii precoce? Nu vreau raspunsuri luate de pe net din propria experienta sau daca stiti ceva... Dau funda si vot pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Din propria experienta nu prea-Ce pot sa spun e ca uneori daca te atrage iubita foarte tare si esti in limba dupa ea, mai ales prima oara cand o face-ti o sa ai cateva tragerii extrem de rapide si nu trebuie sa ai ceva ca sa faci asta.Asa ca nu te gandii ca ai ceva ci gandeste-te ca esti prea atras de ea.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Efectele? esti sigur ca ai formulat intrebarea cum trebuie? nu exista niciun efect decat ca ejaculezi foarte repede.

| epurasu a răspuns:

Ai un mesaj.