| anonim_4396 a întrebat:

Cati bărbați preferă dupa B la sutien? Am aceasta cupa, dar uneori imi vad sanii prea mari.Stau destul de ridicați pentru o femeie, am sfarcurile mari si cand sunt excitata stau in sus.Ar trebui sa fie sanii mai mari? Ce părere aveți, ar trebui sa aiba femeia sanii imensi?

27 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Dar tu ca bărbat care te dai femeie, ce preferi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti place?

| SuNaM a răspuns:

Depinde și forma foarte mult. Ideea e ca dacă ii ai mari ne descurcam și asa. Dacă ii ai mici ne descurcam și asa dar prefer mereu mai mari.
Dacă a mers între ei e perfect zic eu)) Totuși trebuie sa vad o poza sa îmi dau sigur cu părerea))

| anonim_4396 explică (pentru SuNaM):

Da a mers bine intre ei.

| anonim_4396 explică (pentru SuNaM):

Lasă un nr de telefon

| SuNaM a răspuns (pentru anonim_4396):

Da. Sunt ok, dar ti am zis nu e de perversitate sau ceva dar contează forma ( dacă sunt ca un clopot, rotunzi etc) lucru pe care l vezi doar din poze. Dar din ce spui pare super ok))

| anonim_4396 explică (pentru SuNaM):

Cum sa iti trimit poza?

| SuNaM a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai insta? Snap? What s app?

| anonim_4396 explică (pentru SuNaM):

Wathap.Lasa nr

| SuNaM a răspuns (pentru anonim_4396):

Da l tu pe al tău în mesaj privat ca să te adaug

| anonim_4396 explică (pentru SuNaM):

Verifica daca ai primit

| useriioanadrian a răspuns (pentru anonim_4396):

Zero sapte patru cici opt patru zero trei trei trei scrim pe wap ap eu nu mia pot scrie pana maine pe asta vreme scrim pe wap ap sa vorbim

| Bogdan0783 a răspuns:

E ok cupa B. Prea mari, gen cei care ajung la buric ....nu, merci!

| anonim_4396 explică (pentru Bogdan0783):

Ai mei nu ajung la buric, si cand sunt excitata sfarcurile stau in sus

| berges234 a răspuns:

Multor băieți le plac

| berges234 a răspuns:

Atat timp cât și a băgat o si ia plăcut e bine

| anonim_4396 explică (pentru berges234):

Ia plăcut

| anonim_4396 explică (pentru berges234):

Ia plăcut, a dat mult intre ei

| Lohuis1984 a răspuns:

Ai sanii ok sunt interesanti daca ai reusit sa faci intre ei dar am inteles ca sunt si tari as vrea si eu sa ii vad sa ma conving. Daca se poate pe What's up

| anonim_4396 explică (pentru Lohuis1984):

Ai cont recent facut

| anonim_4396 explică (pentru Lohuis1984):

Lasă nr tău

| Lohuis1984 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca ai putea sa imi trimiti mesaj personal cu numarul tau ca eu nu pot deoarece abia am facut contul.Multumesc anticipat!

| Andreibuc a răspuns:

Da mi poza sa vad care e situatia

| anonim_4396 explică (pentru Andreibuc):

Unde vrei poza?

| Andreibuc a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti am trimis mesaj

| anonim_4396 explică (pentru Andreibuc):

Unde mi-ai trimis mesaj?

| Anonimul1908 a răspuns:

Sunt perfecți asa