| anonim_4396 a întrebat:

Ce este masturbarea? cum adica? nu inteleg

Răspuns Câştigător
| buburuzAndreea a răspuns:

Masturbarea este atunci cand nu ai e face si total accidental bagi mana la putzica. Apoi te inrosesti in obraji de la atata gadilat si esti asaaaaa fericit si pofticios. rolling on the floor

Nu mha, masturbarea inseamna autosatisfacere. Felul depinde de fiecare. Baietii fac un du-te vino in sus si in jos, iar fetele stimuleaza clitorisul sau introduc deget/vibrator in interiorul vaginului. Ideea "sa-ti dai o mana de ajutor" ca sa te simti bine. Simplu si dragut, nu? big grin

16 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Vorba lu Moneyandfame..cred ca s-a spart conducta cu ciudati pe aici..trist.Simplu,iti bagi degetul in aia mica..ca sigur esti fata..ca baiatu descoperea pana acum cum sa se traga de putzá rolling on the floor

nony
| nony a răspuns:

@e56gr4.in armata ai invatat cum sa te masturbezi?!? ce draq era acolo, va tragea-ti cu sergentu´ de putzulica? rolling on the floor

nony
| nony a răspuns:

Sa-i belesc cum i-ai belit tu in armata.cand invatai cum sa tragi de ea? thinking

| Sara2 a răspuns:

Unde ai auzit cuvantul de intrebi? masturbarea este atunci cand iti provoci placere singur(a) dar eu cred ca stiai si u f bine

| lacrimi a răspuns:

Mas-turbarea... e atunci cand turbezi de la prea multe masuri pe messenger big grin...glumesc.masturbarea inseamna sa te autosatisfaci prin stimularea organelor genitalewinking

| ShaKuri a răspuns:

La baieti o iei la frecat. iar la fete.sa raspunda o fatalaughing))

| selef a răspuns:

Pentru a te documenta foarte bine sunt doua variante cauti in dictionar sau pe internet unde gasesti si multe filmulete.

| andreig a răspuns:

Nu stiu thinking Nu am mai intalnit cuvantu` asta niciodata rolling on the floor) Tu ce crezi? Pe mine ma duce cu gandu` la zburat, nu stiu de ce

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Of Doamne... e ceva ce orice om normal face... daca esti fata, iti atingi clitorisul si-l mangai, pana simti ca ti-e cald si mai simti si o relaxare totala...pana ajungi la orgasm.Asta seamana cu senzatia aia cand iti trebuie la pipi...ca sa animi atmosfera, exista si vibratoare sau dildo-uri.Pe astea le gasesti la sex shop, daca vrei.

Mai poti sa bagi si degetzelul...il bagi, il scoti...incontinuu

Daca esti baiat, iti iei ciucurelul si-l freci...si-l tot freci...pana iese o chestie alba, calda, care seamana cu laptele prins

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite cum sta treaba! daca esti baiat (in armata am invatat mai multe despre) cuprinzi penisul in mana si incepi o miscare de du-te-vino pina-ti vine (giocodimano) daca vrei sa prelungeti autosatisfacerea tragei 2-3 bobirnace in testicole sa vezi placerea-dracului! iar daca esti fata incaleca pe coda de matura si ia-o la fuga de nebuna prin casa! sa vezi daca mai vrei sa te opresti! hai treci la treaba!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

nu nony! beleste ochii mai bine cind citesti ceva, sa nu belesti altceva!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vai steaua ta nony! tu te-ai masturbat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce este masturbarea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai vad ca raspunsuri ai. Da am si eu o intrebare faza cu du-te vino la baieti o stiu da cu bobarnace in testicule cum e?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca sti ce inseamna masturbarea, dar in fine, inseamna sa te
autosatisfaci tu singura cu degetutzul introdugandul in vagin, il bagi il scoti si tot asa

| keo_8370 a răspuns:

Daca vrei te invat eu big grin