| BlackStar2012 a întrebat:

TPU ce este masturbarea dau funda cel care raspunde ce este masturbarea? ca nu inteleg ce este masturbarea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici:)
http://www.sexaz.ro/......rbarea.htm

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Act voluntar de autosatisfacere a baiatului/fetei (barbat/femeie) cu mana proprie.

| adryana_6040 a răspuns:

Masturbarea inseamna autosatisfacere. Felul depinde de fiecare. Baietii fac un du-te vino in sus si in jos, iar fetele stimuleaza clitorisul sau introduc deget/vibrator in interiorul vaginului. Ideea "sa-ti dai o mana de ajutor" ca sa te simti bine.

| senstein a răspuns:

Esti baiat sa inteleg, iti iei putulica in mana, o freci, se scoala, te simti bine si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TPU Am o problema grava rau de tot cand ma masturbez ma face sa rad si sa fiu fericit de ce parca am luat droguri dau funda cel care zice si nu ma pot lasa de asa ceva nu imi vine parca sunt obsedat laughing? (mai mult)