| anonim_4396 a întrebat:

Ce fac daca prietenul meu imi baga limba in gura si eu nu stiu sa sarut cu limba?

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Draga mea, stiu ca raspunsul meu nu-ti va placea, dar sarutul, este cu cele 2 buze ale tale si 2 ale lui, ca dupa aceea incepi sa explorezi, ceva nou cu limba, este cu totul altceva...adica, sa-i cauti, cu limba, buza de sus sau pe cea de jos, colturile gurii, dintii, gingiile si apoi sa reviii la un sarut cu buzele, recunoaste, este esxtraordinar...sarutul se face cu buzele, explorarile cu limba...

34 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In ciupesti ptn de buza de jos sh el face restulwinkingsucces

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai...cat poate fi de greu:ii bagi limba in gura, ti o baga sh el sh gataai terminat, plimba ti limba in gura lui sh ai terminat, practic faceti schimb de scuipat, ce sa mai...laughinglaughingrolling on the floorrolling on the floor

| byanka32 a răspuns:

Trebuie sa fii calma il lasi pe el sa te ghideze faci si tu ceea ce face el, nu iti misti limba in gura lui ca si cum ai fi un caine in mijlocul traficului, il atingi usor, asa ii demonstrezi feminitatea din tine, sau pur si simplu ca sa nu isi dea seama te jocii, i-o musti...etcetera...iar el nu va banui ca tu nu stii sa saruti, va crede doar ca ai chef de joaca

| iepurash a răspuns:

Daca nu sti cum se saruta frantuzesc spune-i ca ai ceva in ochi si dupa aia schimbi subiectu...big grinlaughinglaughing

| larysutzamicutza a răspuns:

Ma nici eu nu stiu prea bine am facut asta doar de 5 ori laughing