| anonim_4396 a întrebat:

Cit timp trebuie sa fii insarcinata ca sa nu iti vina ciclul?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

9 luni.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Păi normal sarcina durează 9 luni. In aceste 9 luni nu i ti vine ciclul, decit poate nu stiu, in unele cazuri să ai ciclu peste sarcină, deci interesează te la un medic.

| Pricked a răspuns:

Sigur nu ai vrut să întrebi altceva? Nu prea are sens ceea ce-ai scris tu acolo.

| PedoBarbie a răspuns:

9 luni. Din momentul în care rămâi însărcinată nu mai ai CM decât dacă vine în timpul sarcinii, ai peste sarcină.

| Alcyon a răspuns:

In mod normal, ciclul nu-ti mai vine din prima luna de sarcina.

| HDeNiSaR a răspuns:

O traducere te rog!

| sowhatt a răspuns:

Nu stiu ce anume ai vrut sa intrebi...