| Lori78 a întrebat:

Cum ii arat unui baiat ca il iubesc?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
14 răspunsuri:
| burduhosu a răspuns:

Doar spune-i, crede-ma ai doar de castigat...
1-daca lui nu ii place macar vei sti si vei incerca sa il uiti...
2-daca ii place...

| cornelmircea1980 a răspuns:

Streseazal big grin

| lizy12iul a răspuns:

Alinta-l, spune-i, uitate mai atent la el, imbratiseaza-l, pupaceste-l, fi atenta la ce iti spune si comenteaza si tu, daca vorbeste despre un joc, chiar daca nu iti place sau nu il sti, spune-i ca pare fain, ca sa te invete si pe tine ca sa petreceti mai mult timp, fai gesturi mici, nu stresante, de exemplu cand zice ca ii e frig i-al in brate, sau cand spune ca ii e somn zi sa se sprijine pe tine, fai surpirze, dimineata sa ii scrii te iubesc si sa ai o dimineata frumoasa, la fel si seara si tot asa... happy

Răspuns utilizator avertizat
| dana12848 a răspuns:

Ii spui ca-l iubesti

Răspuns utilizator avertizat
| neutrino a răspuns:

Daca este baiat istet, atunci nu ai cum.

| Daniel_Petrov_1992 a răspuns:

Spune-i in fata fara sa te temi pur si simplu spune-i si gata dar daca nu merge uita-l nu alerga dupa el daca nu vei alerga el singur va fugi dupa tine

| ProfanatorulDePensionare a răspuns:

Trimite-i un dickpic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa-si dea seama singur, poarta-te natural.

| Sociopat a răspuns:

Te freci de el

| Laurentizyu a răspuns:

Iti spun eu ca nu trebuie sa ii arati, va observa sigur! daca nu observa inseamna ca nu vrea sa observe.crede-ma ca stiu.

| ShadoWCrist a răspuns:

Pur si simplu ii spui, iar dupa ii arati laughingwinking

| methodmen a răspuns:

Esti sigura ca il iubesti? poarta-te natural