| justifyme a întrebat:

Cum sa-i arat unui baiat ca-l iubesc? n-are net si n-are telefon, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| porto89 a răspuns:

Cum faceau parintii nostri: prin scrisori bine formulate si bine intentionate din suflet scrise ceea ce in zilele noastre este o raritate.intrebati-va parintii.credeti-ma pe cuvant.mama are un teanc de scrisori.le pastreaza si acum.

4 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Și dacă are și net si are și telefon, si nu a vrut să îi lase Laviniei, nici adresa de poștă electronică și nici nu mărul de telefon, ce sa fac?/// Dacă tu ai gură și el urechi, ar cam fi rezolvabilă problema! Îi spui direct, cu gura, cam ce vrei de la viața lui!

| reyna_7838 a răspuns:

Pe ce lume traieste baiatu? big grin fara telefon, fara net...

| scary7 a răspuns:

Pai depinde poate nu are net si telefon ca e pocait ca sa i areti c a il iubesti du-te cu el la biserica sau daca bla bla bla i pui mana unde nu trebuie si i zici vrei o frectie la picor de lemn rolling on the floor

| DaaNNuuTzz a răspuns:

Traieste in pestera?