| goochee a întrebat:

Cum ii explic iubitului ca stiu ca ma inseala pentru ca m-am uitat prin telefonul lui?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trimitel in marte acolo e o baza aerospatiala UAC dominata de demoni si un tip scos din sicriu care vrea sa salveze omenia. Dupa ce se sperie de aia poate il iarta puscasu marin si nu il lasa pe mana oliviei pierce

| Andreeush a răspuns:

Îl intrebi cine e pupaza cu care umblălaughing

| Hammurabi a răspuns:

Păi ce rost mai are să-i mai explici?
Vorbele nu vor rezolva nimic. Dacă simți nevoia să porți discuții cu el, înseamnă că deja te complaci în situație.
Pleci pur și simplu, fără explicații.
Va ști el despre ce a fost vorba. laughing

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

De ce-ți mai pasă? Îi spui direct adio.

| Plato a răspuns:

Cred ca-ti va fi simplu, nefiind deloc afectata.
N-ar fi trebuit sa te uiti in telefon, unde e increderea? De ce mai erai cu el daca nu aveai incredere?
In fine, zi-i pur si simplu, oricum nu pierdeti nimic, daca aia era relatie si eu sunt popa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Plato):

"N-ar fi trebuit sa te uiti in telefon, unde e increderea? De ce mai erai cu el daca nu aveai incredere?"
Ce incredere? Ala e control, prima datã telefonul, dupã masinã iar la final contul bancar laughing

| OrdanKarris a răspuns:

Ii faci o felatie si in timp ce i-o faci, il intrebi sec: de ce ma inseli nebunule :? laughing)

| JustStitch a răspuns:

Vad ca situatia in care te afli e nasoala si tu o i-ei in ras, probabil si el a luat in ras "relatia " voastra de a putut sa te insele. Spune-i ca stii tot si cauta-ti altul, daca te-a inselat o data, o v-a mai face.

| danaieladaniela a răspuns:

Ii zici asa" Ba gojman eu stiu ca tu ma inseli cu alta" dupa el"iubita Doamne fereste eu? cum sa te insel pe tin" si tu" ba ti-am cautat prin telefon"