| KittyScarlett45 a întrebat:

Cum iti dai seama ca un baiat te place?
Ps.:vine cu acelasi autobuz, e boboc in acelasi liceu cu mine (eu sunt a 10a), are prietena (dar nu se comporta ca un cuplu)

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce dobitoaca esti, sunt atatia baieti, ce naiba frate numai curvele isi impart prietenii intre ele si fura iubitii altor tipe. Lasa-l in pace, gaseste-ti altul. Doamne frate pana unde s-a ajuns.

| KittyScarlett45 explică (pentru anonim_4396):

Atata timp cat el imi da semne ca ma place, nu cred ca este vina mea daca o lasa pe aia pentru mine. Si revizuieste-ti putin vocabularul pentru ca nu cred ca am facut ceva ca sa te aud pe tine cum te manifesti in halul asta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru KittyScarlett45):

Bine mi scuzi, daca esti frumoasa si ai ceva creier iti gasesti un tip inalt frumos bine facut si cu scula mare.

| schmoll a răspuns:

Poate nu vor sa se manifeste in public, nici nu imi place sa fiu lins in publiclaughingtrebuie sa iti ofere semne, sa comunice cu tine, sa zambeasca cand te vede, daca te respectahappy

| Touchthesky34 a răspuns:

Pai asa mi se intampla si mie doar ca eu am devenit "sora" cu el si sincera sa fiu pentru. ca ea nu petrece mult timp cu el, el il petrece cu mine! :8 Funda?

Adica idea este ca daca poate vorbesti cu el si intr-o saptamana minim sa ii propui ca nu puteti fi iubiti ci poate frati [in cazul in care merge bine, desigur} tongue

Funda? (p.s. doar daca merge big grin )