| Chimilica a întrebat:

Cum iti dai seama daca un baiat cu care stai sau de care-ti place isi bate joc de tine, face misto de tine? Cat mai multe raaspunsuri chiar vreau sa-mi dau si eu seama odata. Ms anticipat. FUnda+Vot

4 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Asa cum au zis si ceilalti, prin comportamentul lui fata de tine iti dai seama daca te place sau isi bate joc de tine, cu cat il cunosti mai bine cu atat iti dai seama despre el mai mult

| Any_6060 a răspuns:

Pai iti dai seama dupa comportamentul lui. Daca vrea ceva serios cu tine, sigur nu isi bate joc. Daca de exemplu face glume proaste sa te raneasca sau chestii de genul asta, intentionat atunci nu vrea decat distractie si ''isi cam bate joc de tine''.

| SoNiA123 a răspuns:

Iti dai seama usor daca esti atenta: are privirea aia, dupa care ascunde fraza ' ce fraiera e!'...pur si simplu face miso sau cauta sa te atinga, fara sa aveti vreo legatura speciala, fara sa va iubiti. Face glume fara sens, face glume despre tine, te vb pe la spate, etc

| BoOgGhHyY a răspuns:

Nu face misto de tine inseamnaca te place foarte mult