| Flowwz a întrebat:

Cum sa cuceresc o fata care ma crede cel mai bun prieten?

2 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Prin simplul fapt ca te considera cel mai bun prieten ai cucerit-o deja, dar doar ca prieten (amic).Nu vreau sa te dezamagesc dar poate ea nu te vede ca un posibil iubit, probabil tocmai de aia ti-a spus "cel mai bun prieten". Cand prinzi momentul, intreab-o si tu mai in gluma mai in serios: "mai insemn si altceva pentru tine?" si sa o faci zambind.Succes!

| edwinalin a răspuns:

Fai cadouri. Dai flori si altele mai ales de ziua ei. eu asa am facut si a mers