| Maia1111111111 a întrebat:

Cum te dezvirginezi? Funda!?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a putea spera sa ai parte de o dezvirginare usoara trebuie sa indeplinesti atat tu cat si partenerul cateva conditii strict obligatorii. In primul rand sa-ti pregatesti vaginul prin largirea canalului vaginal foarte ingust, in vederea penetrarii acesteia de un obiect numit penis care uneori poate fi "monstruos" de gros in raport cu largimea canalului existent in "pasarica" ta. Rezolvarea problemei consta in practicarea masturbarii cu 1 deget la inceput si urmat de folosirea a 2 degete care va avea ca rezultat largirea progresiva a canalului vaginal si odata cu aceasta si lungirea muschilor circulari ai vaginului care pe parcursul masturbarilor repetate vor deveni mai elastici ceea ce va permite in final si penetrarea cu penisul. Daca la inceput masturbarea chiar si cu un deget este dureroasa si iti provoaca un disconfort este strict necesara continuarea actiunii, deoarece este singura metoda prin care iti poti largi vaginul progresiv si doar astfel poti spera la o dezvirginare mai usoara sau chiar nedureroasa Trebuie sa fii constienta ca in momentul sexului de dezvirginare vaginul iti va fi penetrat de un penis de 3-4 ori mai gros in comparatie cu degetul folosit. Deci ar fi indicat sa incepi sa te masturbezi de pe acum pentru a putea spera la o dezvirginare cat mai usoara. Multa sanatate.

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cu un barbat in cazul fetelor. iar in cazul nostru cu o fată.

| OnuOnulică a răspuns:

Te referi la dezvirginare singur/ă? Atunci nu e posibil dar dacă te referi cu un partener sexual atunci da, se poate. Trebuie să intreții relații sexuale cu fata sau băiatul că să nu mai fii virgin/ă.

| Emilian65 a răspuns:

Cu iubitul(prietenul) in pat, undeva pe iarba verde sau pe o claie de fan cosit.

| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

Cu iubitul in pat in nopatea nuntii

| catalin12s a răspuns:

Făcând sex

| Alvyn a răspuns:

Demonstrație, se poate?

| whatevernvm a răspuns (pentru Alvyn):

Imi place ideea.

| Dean26 a răspuns:

Prin contact sexual.