| Amvaluare a întrebat:

Unde e bine sa te dezvirginezi?

Răspuns Câştigător
| antonimilk a răspuns:

Totul la momentul lui, la clipa aia, nu o dată așa că vai vrei. După s-ar putea sa te simți vinovată sau astea, depinde cum ești.
Eu zic sa ramai cum ești acum, mai bine o faci mai in colo cand vei avea o relație stabilă și de durată.
Graba strica treaba și așteptarea se merită.
Bafta pup

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Unde? Adica ca si locatie geografica?

| HazelEyes77 a răspuns:

Unde vrei tu ...ramane la alegerea ta... UNDE.

| Mihai1810 a răspuns:

In padure e cel mai indicat

| aimullah123 a răspuns:

Ai grija sa ai varsta minima necesara pentru asa ceva big grin

| Xdreaper21 a răspuns (pentru aimullah123):

Vezi sa nu o induci in eroare pe bietul/biata baiat/fata
Varsta minima necesara pentru a intretine acturi sexuale este 16(bine daca esti baiat poti *** si fete de 14 ani da nu iti recomand nu e la fel ca cele mai mari)

| barosanu69 a răspuns:

In vagin

| Helpme99 a răspuns:

In gura

| LupuMia a răspuns:

Acum fara glume fara mistouri, fa asta intr-un loc unde te simti in siguranta si lejer, nu in spatele unui supermarket sa stai si cu morcovul in fund sa nu fii vazut sau altceva, si sincer, de ce ai face acest pas asa? Succes

| lusyniuu a răspuns:

Un alt utilizator de pe TPU a postat ca a itretinut relatii intime dupa un lidl iti recomad TωT

| Lalu_Maria-Alexandra_1988 a răspuns:

Dupa bloc căci acolo nu o sa te vada nimeni. Daca nu ai cu cine sa faci sex poti sa iti bagi in **** o țeava daca esti fata sau daca esti baiat iti poti baga o scobitoare