| SerenaSmiley a întrebat:

Cunoasteti persoane care si-au inceput viata sexuala dupa 20 de ani? Ma refer de fapt la tienrii de acum, cei nascuti dupa 1989

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Inca mai exista asa ceva si sunt sanatosi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cunosc.
nu prea vad cu ce te ajuta pe tine sau ce rezolva chestia asta.

| Hakuouki a răspuns:

Care-i tariful?

| TipaS a răspuns:

Da. happy

Baftă!

| MariaaaaLm a răspuns:

Sunt foarte multe persoane care si-au inceput viata sexuala, cat si mai devreme, dar si mai tarziu. Nu este nici o rusine sa-ti incepi viata sexuala dupa 20 de ani.

| marcelyny a răspuns:

Cunosc citiva, daca vrei i-ti fac lipeala

| expertul2014 a răspuns:

Am un prieten daca vrei contacteaza-ma sa-ti fac lipeala cu el