| DuLciI a întrebat:

Daca estii virgina si o faci pentru prima oara, dupa ce terminati... te doare ceva te simti mai rau o perioada, sau ce este, va rog sa im spuneti cu siguranta vetii primi funda vot

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cateva zile, te va durea burta si vei fi un pic indispusa, iar in majoritatea cazurilor, asta e dovedita de fapte, fetele se ingrasa si se maturizeaza

| dreamgirl94 a răspuns:

Pai hai sa ti expliiic..eu am incercat sa o fac acum doua saptamana, m-a durut unpic dar nu mi s-a rupt himenul.atunci ma durea cand stateam jos si asa cam doua zile.am facut-o ieri iar..nicio durere, doar cand s-a terminat am vazut ca mi-a curs putin sange.nu ti fa griji ca nu doare asa rau(doar daca tipul nu te excita cu adevarat. faza ca daca e virgin te doare si prostii din alea sunt minciuni, eu am facut-o cu virgin si nu m-a durut, a fost chiar placut) sper sa nu te doara deloc:*

| defibrilator a răspuns:

Te doare cand intra, apoi cateva zile te va durea si cand stai in fund. cati ani ai, de nu stii asta?

| fgsxbfhg a răspuns:

Nu chiar la toate doare. dar da este posibil sa te simti rau o perioada sa ai dureri abdominale, de ovare in special, menstruatia e posibil sa iti intarzie sau chiar sa nu iti mai vina in luna aceea chiar daca nu esti insarcinata. daca baiatul este sensibil si delicat si se poarta frumos cu tine atunci si iti expilica si restul va fi ceva placut si nu va durea chiar asa de tare apoi. fundawinking

| lungudragos a răspuns:

O sa te traga curentu.

| OfataOarecare1 a răspuns:

Daca nu ai implinit varsta de 17 ani cel putin e normal sa te doara, sa ai discomforturi o perioada dar mai depinde si de iubitul tau si la intelegerea pe care ti-o ofera! Funda?

| Liza1 a răspuns:

Poate depinde de fata,dar in special la mine a fost asa:da erau dureri,dar mai mare era frica, nu stiam ce si cum trebuie xD insa prietenul meu a fost super, ma asculta si a avut rabdare(pentru ce ii multumesc).nu m-am ingrasat deloc, am ramas cum am fost, aveam 16 ani.nu-mi pare rau, deoarece sintem si acum impreuna si il iubesc enorm. daca partenerul va face totul super nu vei fi indispusa cum o zic altii.si-ti dau un sfat, daca vrei s-o faci, fa-o cu persoana iubita, sa nu-ti para rau mai tirziu.succes)))