| EmnaNagasaki a întrebat:

Daca ti-ai inceput viata sexuala de curand este normal sa te doara sanii?

Răspuns Câştigător
| 4psiho a răspuns:

Da, este foarte normal.
Începerea vieții sexuale nu te scutesc de dureri la sâni sau în zona vaginului.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde la ce varsta ti-ai inceput viata sexuala.Sanii dor si la pubertate dar si cand se instaleaza o sarcina.Asta daca nu sunt alte probleme hormonale.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da, pentru ca hormonii au luat-o razna, sau s-a jucat iubitul prea mult cu sanii tai?

| Pământul a răspuns:

Eu când eram mic n-aveam nervi în sanie. când m-am băgat cu ea într-un copac nu m-a durut deloc.

| Emilian65 a răspuns:

Da, pentru ca in urma actului sexual au loc transformari hormonale in organismul tau.

| sofisis a răspuns:

Nu este normal sa te doara sanii fara un motiv(de ex trebuie sa iti vina menstruatia). Adica nu e normal sa te doara sanii ca si consecinta a faptului ca ti-ai inceput viata sexuala.

| MTSimo a răspuns:

Da, sani te dor atunci cand cresc. iar cand ai o viata sexuala activa acestia incep sa creasca laughing