| Andrei101010 a întrebat:

Daca vreti sa stiti mai multe cititi ultima mea intrebare http://www.tpu.ro/......mi-placea/ Si cum ziceam.Eram pe strada cu actuala mea iubita(aia urata) si deodata am vazut-o pe fata de care va vorbeam(fosta frumoasa). Nici macar nu se uita la noi.Atunci ne-am dus la ea si eu i-am zis:Hei, ce faci? Ea nimic.Asa ca o iau de mana.Atunci ea zice:Te cunosc cumva? M-am simtit foarte umilit.Asa ca m-am enervat si i-am zis:Vrei sa ti-o trag? Atunci am vazut cum i s-a schimbat expresia fetei si mi-z zis:Lasa ca-ti trag eu cateva! Si imediat m-a lovit in zona sensibila a baietilor :( am crezut ca am sa mor. dupa mi-a dat un pumn in coaste.M-am speriat, nu stiam ca are asa forta.Eu nu o stiam asa.Eram deja lesinat pe jos si ea se pregatea sa plece dar iubita mea a venit, a injurat-o si a tras-o de par.Atunci s-a enervat si mai tare si a lovit-o si pe ea in coaste. Dupa a plecat imediat si ne-a zis ca am avut noroc ca nu era si iubitul ei cu ea ca altfel eram la reanimare.Am ramas gura cascata la ea.Nu-mi vine sa cred ca fata am avut langa mine si eu nu stiam.Mereu mi-au placut fetele bataioase. Oare as putea sa o recastig?

13 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Esti un cocalar distrus.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

laughing maxim, daca asta nu e o gluma..esti distrus prietene! Atat mintal, cat si fizic, avand in vedere tratamentul administrat laughing Corecteaza-ti comportamentul, valorile morale, limbajul ala de sant vizavi de femei si poate ai vreodata sanse sa mai vorbeasca cu tine!

| anonim_4396 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Proasta sa fie sa se mai uite la asta

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma,eu am zis sa vorbeasca, nu sa fie cu el.Adica,,buna,ce faci, hai pa,,! Normal ca nu se mai uita nici cu fundul la el, omu are probleme la mansarda laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai comportat ca un adevarat cretin, la fel si prietena ta.
Dupa ce ca erai vinovat si ai vorbit ca un retardat, tipa aia a luat-o si la injuraturi pe fata aia.
Daca eram in locul ei, iti mai trageam si cateva suturi in cur si vreo 3 pumni in gura pe langa bataia care ti-ai luat-o.
Valabil si pentru nesimtita prietena ta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sigur nu esti baiat? laughing) periculoaso.

macar DOub a fost mai sensibila laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Din punct de vedere fizic...Nu,nu sunt baiat.
La caracter, poate thinking Un baiat gay.

Doub e amabila.
Eu il bateam de-l gaseau toti dracii, asa... sa-i arat ca sunt o lady.
Insa mi-a placut cum a reactionat fata aia. I-a batut pe amandoi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"Insa mi-a placut cum a reactionat fata aia. I-a batut pe amandoi." laughing intr-adevar, fata merita respect. nu multe sunt capabile sa se apere singure, mai ales in fata unui baiat. oricum, ca baiat sa nu te puna naiba sa gasesti o fata care face karate sau mai stiu eu, ca te bate de te usuci laughing. poate si asta facea ceva de genul cine stie

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred. Iti spun din experienta.
Trebuie sa fi sigur pe tine si sa gandesti foarte rapid cu ce si unde sa dai.

| SmQaLeXuTzz a răspuns:

rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))))))))

| Andrei101010 explică (pentru SmQaLeXuTzz):

Ce e frate asa de ras?

| FazzaNica a răspuns:

Ce fel de,, BARBAT`` esti tu daca fosta te-a snopit in batai aproape de reanimare...Mama ce baieti in ziua de azi big grinbig grinbig grin