| Acadeeeaa a întrebat:

De ce intotdeauna trebuie eu sa sufar? De ce ma indragostesc de o persoana iar aceasta isi gaseste pe altcineva? De ce?
sad

Răspuns Câştigător
| alinpocris10 a răspuns:

Stii melodia aia iubirile trec amintrea ramane... Uite in viata am invatat ca degeaba iubesti in momentul de fata. Nu trebuie sa oferi iubire pentru ca nu merita nu trebuie sa oferi mai mult decat se cuvine. Cum ai zis ca te-ai indragostit nu este ceva statator dupa 5 ani aproape 6 faceam anul asta pe 21 oct. sa dispara dragostea. sa apara minciuna si altele crede-ma la mine este a 2 -a oara dar dupa relati de 1 an si 2 luni tic tac a disparut dragostea. acum dupa 6 ani tic tac s-a dus. Din partea mea inca a ramas Si ce poti sa faci cand persoana care o placi tine dar s-a racit. sa nu mai suferi ajungi la depresie. Simti nevoia sa te izolezi si nu este bine. Mai bine ai grija de tine si happy vine altcineva ca nu cred ca a fost o relatie de ani happy Succeshappy

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru că nu ești suficient de matură și lași sentimentele să te stăpânească.
Pa, pa.

| Banannie a răspuns:

Aww sigh pai pentru ca nu exista om care sa nu treaca prin despartiri sau care sa nu treaca macar o data printr-o dezamagire in dragoste, asa cum tu treci acum printr-una sau eu. De exemplu prietenul meu alaturi de care eram fooooarte fericita a plecat sa studieze in Anglia si nu stiu cand o sa-l mai vad ( deci exista oameni care stau si mai rau ). Tu trebuie sa mai cauti, probabil esti inca mica.

| nesuferit a răspuns:

Pentru ca tu sa ma poti gasi pe mine laughing

| geologul a răspuns:

Fiindca nu ai gasit persoana potrivita mai cauta o vei gasi.

| Lexycesium a răspuns:

Pentru ca asa e viata asta, plina de dezamagiri...

| Gabitssaa a răspuns:

Pentru ca asa a fost sa se intample...sa stii ca ce este al tau este pus deoparte. Asa ca daca nu a fost sa se intample ceva cu persoana respectiva, tie viata ti-a rezervat pe altcineva.