| RAY a întrebat:

De ce mereu este prezentata femeia ca obiect sexual?
de ce femeile se considera asa?

http://www.mtlblog.com/......your-life/

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeile au o singura arma cu ajutorul caruia pot controla barbatii, e normal sa se foloseasca de ea. E ca si cum ai intreba de ce un om bogat isi cheltuie banii pe lucruri scumpe...

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ai dreptate, prin inteligenta nu atrag ele barbati, cei drept inteligenta nu atrage sexual pe nimeni indiferent de sex

22 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doar atat ai inteles tu din acel articol?
Pacat, esti departe de ceea ce s-a scris acolo, dar probabil ca esti setat sa pricepi doar ce vrei tu.

| Fatamuntilor a răspuns:

Mereu? Adica daca vezi o femeie cu fustita scurta, bluza mulata, care are arata tu ca barbat te gandesti cu ai putea sa faci sex cu ea?
Femeile se considera obiect sexual? Nu cred! Poate doar prostituatele si cei care profita de servicile lor!
Hai sa nu generalizam!

| ExprimareLibera a răspuns:

Pai femeile profita ca bărbații vor sex si ii pot manipula prin chestia asta.

| Coquina5 a răspuns:

Reactia mea dupa ce am citit articolul:

http://i.memeful.com/media/post/lMzZ0BM_700wa_0.gif

articol mai vomitiv nu exista.
e scris si destinat pentru tiristi, specimene care sigur apreciaza doar balcoanele, fara sa fie atrasi de inteligenta.
ca tot vorbeam de tiristi, sa-mi aduca Sofer/Misogin un tir cu lamai!

| RAY explică (pentru Coquina5):

Care barbat e atras sexual de inteligenta unei femei?

| Coquina5 a răspuns (pentru RAY):

Mai sunt si barbati inteligenti pe planeta, believe it or not.

tate si pasa au cam toate femeile, dar creierul e ala care face diferenta printre ele.
nu am nimic cu aia care babardesc femei frumoase, pana la urma, mai toate sunt bune doar de babardit si atat.
insa de tate si pasa si nimic mai mult te cam saturi.
mai ai nevoie si de stimulare mentala.
cel putin aia inteligenti, repet, au nevoie de stimulare mentala.
si aici nu ai cum sa ma contrazici, o stii si tu prea bine, ca am vazut ca uneori te duce capul.

| RAY explică (pentru Coquina5):

Cei drept eu apreciez femeile inteligente si o fi eu misogin poate dar consider femeile mai inteligente ca barbati, cele mai inteligente conversati le-am avut cu femeile, dar nu-mi intra penisul in erectie cand vad o olimpica la mate la asta m-am referit

| Coquina5 a răspuns (pentru RAY):

Eu dimpotriva, sunt misogina ca le gasesc mai proaste decat barbatii.
prostia lor sta mai ales in ipocrizie, feminism, arfe.

faptul ca e olimpica la mate nu o face inteligenta.
eu ma refer la altfel de inteligenta.
ca sunt destui oameni culti dar extrem de anosti si care nu atrag mental, conversational.
am dat peste destui din astia, care au ca hobby diacriticile si imprastierea de basini intelectuale, fiind prosti facuti gramada.

| Coquina5 a răspuns (pentru Coquina5):

Si am dat peste manelisti, hai, mai uitau de o cratima pe ici pe colo, dar aveam ce sa discut cu ei, si aveau umor, fratica.

| Coquina5 a răspuns (pentru Coquina5):

Si legat de asta cu sexul, cu babardeala si atat.
sexul e ceva banal.
exista ceva mai banal decat sexul?
toti fac sex.
care-i smecheria?

adevaratul farmec consta in conexiunea cu o persoana diferita de restul lumii.
o persoana care te trepideaza mental, in chiloti, spiritual...din toate punctele de vedere.
o pasa si niste tate banale in chiloti trepideaza, cel mult.
zic cel mult, pentru ca mai exista barbati care nu dau o flegma pe toate astea care se cred dive doar cu corpul.
ador cand vad dive din astea care sunt refuzate de barbati la pat.

"dar cum isi permite sa ma refuze el pe mine?! pe mine, eu care sunt femeie, care am tate si pasa si sunt o speciala doar pentru ca am asa ceva?!"

| RAY explică (pentru Coquina5):

Semeni tu pe cineva mai vechi de pe TPU

| Coquina5 a răspuns (pentru RAY):

Cu cine?

| RAY explică (pentru Coquina5):

Cu o fata desigur in fine

| Coquina5 a răspuns (pentru RAY):

Hai ziiiiiyiyiyiyiyiyiyyiyiyi

| RAY explică (pentru Coquina5):

I-am uitat userul name, tin minte doar ca si ea scria de astea

| Coquina5 a răspuns (pentru RAY):

Te-ai rusinat, sa nu cumva sa vada ca ai pomenit-o si sa afle ca esti indragostit de ea.

| RAY explică (pentru Coquina5):

Tu intelegi doar ce vrei,ai o imaginatie bogata, daca era baiat persoana aia ma faceai homosexual, eu nu ma simt rusinat de nimic, eu spun mereu tot ce gandesc pe aici, daca as iubi crede-ma ca as spuneo in fata desigur real nu imaginar

| Coquina5 a răspuns (pentru RAY):

Trebuia sa-i zici numele, daca era baiat, apoi #nohomo si te credeam ca nu esti gay.

| RAY explică (pentru Coquina5):

Avea nikul openyoureyes acuma mi-am amintit

| Coquina5 a răspuns (pentru RAY):

M-ai jignit.

| RAY explică (pentru Coquina5):

De ce?