| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu daca am o problema sau e ceva in neregula cu mine.
Am descoperit ca injectiile in fund ma excita, nu si injectiile de la analize sau altele,
credeti ca am o problema?
Imi este rusine sa discut despre asta cu un psiholog.
Dau funda

9 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

De unde apareti atatia trolli ieftini?

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Din pacate rsapunsul dvstra este inutil /nu ma ajuta si nici pe dvstra nu va ajuta pierdere de timp

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Sincer...ti se pare o intrebare serioasa?

| SilentRain a răspuns (pentru Drimmero):

E posibil sa existe și așa ceva, oare? rolling on the floor)

| Drimmero a răspuns (pentru SilentRain):

Evident ca da, exista si trolli de buna calitate dar si trolli prea ieftini.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Sincer...daca puteam sa vorbesc cu um psiholog despre asta nu mai scriam pe site.
repet: parerea/raspunsul tau nu ma ajuta in nici un fel si nu voi da curs
sa ai o zi frumoasa ✌

| Dandinelle a răspuns (pentru anonim_4396):

Exista psihologi si pe-aici happy
Ce exact ti se pare ca nu e bine de iti vine sa zici ca ai o problema? Ce nu ti se pare natural? Nu am inteles prea bine partea cu "Am descoperit ca injectiile in fund ma excita

nu si injectiile de la analize sau altele" - adica doar in zona respectiva te tenteaza, nu si in alte zone? sau e specific pe ce tip de injectie?

| anonim_4396 explică (pentru Dandinelle):

Am descoperit asta de curand in urma unui tratament. Nu am facut injectii la viata mea in afara de cele pe care ni le faceau la scoala si analizele periodice.
daca sunt psihologi m-ar ajuta sa imi raspunda

| john_1578 a răspuns:

Te rog să faci abstracție de raspunsurile de mai sus și să știi că sunt multe persoane pe care injecțiile în fund le excită! Asta se datorează în primul rând faptului că fundul este o zona erogenă! Sunt și bărbați destui cu această problema dar și multe femei care practică meseria de asistenta medicală.
Pe unii îi excită să primească injecții pe alții să des. Mulți au și preferințe în ce privește partenerul; preferă să fie de același sex sau de sex opus!