| justifyme a întrebat:

Deci... iubesc un baiat si el ma iubeste dar el nu stie daca il plac ca a vorbit un coleg cu el si cel pe care il plac tot ma arata si zice ce frumoasa si mmmm e lavy, eu ii vad si ma ia ciuda ca nu suntem impreuna si vreau cata mai repede un raspuns ca vrau sa ii arat implicit ca il plac!

Răspuns Câştigător
| Maothecat a răspuns:

Spune-i sa iesiti pe afara la o plimbare ceva... si atunci te apropii de el big grin

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cred ca ai mai postat intrebarea asta, ceea ce inseamna ca nu reusesti sa gasesti solutia ideala si te si grabesti foarte tare.Deci,zambeste-i,priveste-l in ochi, cunoaste-i prietenii si discuta cu ei, plimba-te pe langa el si incepe sa vorbesti cu cei din jurul lui...Nu te da in spectacol, insa.Cu masura, toate. Daca te place, va intelege!

| mgtow a răspuns:

Afla tu de la el intrebandu-l.

| justifyme explică:

Si simt asa niste fluturi in stomac si cum sa-i arat ca-l iubesc? asta ma intereseaza!

| onlyforme a răspuns:

Salut scurt si la obiectiv:Vrei sa fi cu mine? Atata tot ca doar nu cade ceva pe tine daca incerci si daca iti da un raspuns ceva de genu '' nu stiu'' mai astepti nu insisti ca poate e rusinos etc.Eu asa fac fie am noroc fie nu am noroc asta e in viata trebuie sa stii sa te descurci ca nu te impinge nimeni de la spate, etc don't miss this chance Funda xD?

| alexa_9610 a răspuns:

Pai cum va iubiti daca nu sunteti impreunalaughing