| justifyme a întrebat:

Deci... iubesc un baiat si el ma iubeste dar el nu stie daca il plac ca a vorbit un coleg cu el si cel pe care il plac tot ma arata si zice ce frumoasa si mmmm e lavy, eu ii vad si ma ia ciuda ca nu suntem impreuna si vreau cata mai repede un raspuns ca vrau sa ii arat implicit ca il plac! re[pe]de

Răspuns Câştigător
| mihaibr11 a răspuns:

Buna! Pai daca zici ca tu deja sti ce simte el, pur si simplu trage-l deoparte si vb cu el. Sau poti sa-i dai de inteles, zambete, gesturi, diverse comentarii la adresa lui. Dar sfatul meu ar fi sa-i spui direct, sau sa-l intrebi daca nu ar vrea sa iesiti undeva. Succes