| justifyme a întrebat:

Deci... iubesc un baiat si el ma iubeste dar el nu stie daca il plac ca a vorbit un coleg cu el si cel pe care il plac tot ma arata si zice ce frumoasa si mmmm e lavy, eu ii vad si ma ia ciuda ca nu suntem impreuna si vreau cata mai repede un raspuns ca vrau sa ii arat implicit ca il plac! funda!

Răspuns Câştigător
| DeeDee28 a răspuns:

Il placi si te place...nu folosi verbul "a iubi" ca e prea exagerat big grin Pai cand vorbeste cu colegul tau mergi si tu si saluta-l, vorbeste putin cu el, il intrebi ce mai face, cere-i id-ul...si eventual poti vorbi cu el pe mess si sa ii spui ca e dragut.sau ii lasi comentarii la poze pe hi5 sau facebook si trebuie sa isi dea seamahappy daca nu isi da seama, spune-i ca il placi happy

2 răspunsuri:
| justifyme explică:

Scz am dat funda din greseala dar mai astept comme-uri!

| Anonim a răspuns:

1.ai niste ochii foarte frmosi.2mi se pare mi-e s-au ai un zambet minunat.3 deci ai id de mess.4 ce faci vineri seara.5 ar trebui sa ne mai intalnim.6 il saruti pe obraz, asta faci de fiecare data cand te intalnesti cu el i spui chestile astea si daca parinti vostri nu stiu spune-i ca nu poti si ca il primesti cand te faci mai mare ca sa stie si parinti tai. Nu uita de fundita si succes!