| jon22 a întrebat:

Dupa un prim act sexual cam cat ar trebui sa urinezi sa se curete canalul dupa ejaculare pentru un al doilea act sexual. FUNDA

Răspuns Câştigător
| Andrey245 a răspuns:

Dupa mine cred ca trebuie sa urinezi cam 30 -40 de secunde dar sa nu te fortezi pentru ca asa nu se va curata il lasi sa curga asa incetwinking

9 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Cam 2 litri.

| unknownn a răspuns:

Vreo 2 minute.

| Zenit313 a răspuns:

Tre sa te pisi cat un elefant.
Tre sa sara din tine ca din hidrant.

| emilitalia a răspuns:

Se recomanda urinarea intre 2 ejaculari... si mai este posibil sa ramana insarcinata datorita lichidului preejaculator care contine si el spermatozoizi. Deci succes. Puteti sa va imbolnaviti unul de la altul de cateva zeci de boli, e incredibil ca faceti sex si totusi nu va protejati.

| Valutzzzu a răspuns:

Iar veniti cu intrebari stupide ma? voi n-aveti ce face?

| andreutzalove2001 a răspuns:

Astea sunt lucruri care nu pot fi vorbite pe un site. dar totusi eu cred ca 2-3 zile.

| Rusu_Cozmin_1995 a răspuns (pentru andreutzalove2001):

Se referea cat trebuie sa se urineze in continu.
La tine 2-3zile in continu nu?rolling on the floor))))))

| cristache007 a răspuns:

Ar trebui sa vezi lichid seminal cum se scurge cu urina iar cand e gata, ai scapat de stres.