| anonim_4396 a întrebat:

Fetele de 14-15 care confirma ca si-au inceput viata sexuala spun tot odata ca lumea a evoluat vi se pare corecta afirmatia?

Răspuns Câştigător
| somebodythatiusedtoknow a răspuns:

Nu, mi se pare de-a dreptul aberant ca o fetita de 14 ani sa faca sex. Corpul ei nu este complet dezvoltat, sa nu mai vorbesc de alte riscuri la care se supune. Majoritatea fetelor care-si incep viata sexuala asa devreme sunt total lipsite de educatie sexuala. Ele habar nu au ca daca exista ejaculare in vagin ramai insarcinata, altfel nu ne-am trezi in fiecare zi cu intrebari de genul asta pe TPU, venind de la fete care abia si-au facut buletinul.

| anonim_4396 explică (pentru somebodythatiusedtoknow):

Imi place cum ai argumentat!

| somebodythatiusedtoknow a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc. Sincer, sunt de acord cu evolutia, dar asta nu face parte din aceasta categorie, e mai degraba o involutie, vazand cata lipsa de cultura/educatie sexuala exista in copiii zilelor noastre.

9 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Da,lumea a evoluat.

In rau!

| RAY a răspuns:

Si baieti sunt sfinti nu?

| neutrino a răspuns:

Da, este o evolutie, chiar daca faptele raman aceleasi ca si acum 20 de ani ( nu atat de dense si nu asa in masa, asa cum se intampla acum), dar pe atunci nu existau site-uri pe care sa-si faca publicitate. O evolutie nu inseamna neaparat si progres in sensul pozitiv al unei societati, cu atat mai putin la nivelul unei familii.

| Alcyon a răspuns:

Asta nu-i evolutie, ci prostie.

| Lawliet14 a răspuns:

Fetele care si-au inceput viata sexuala la 14-15 ani sunt c*** fara parinti.

| anonimguy3 a răspuns:

Daca o luam asa peste cativa ani si la 10 ani facem sex si la 5 ce dreacu... -_-

| Happyjump a răspuns:

Corect,prostia a evoluat.