| AiPierdutCelMaiBunIubit a întrebat:

Fetelor daca iubitul vostru ar plange o data in fata voastra dintr-un motiv serios ati crede ca acesta este fatalau?

Răspuns Câştigător
| Ezeru a răspuns:

Nu e "fatalau". Da, baieti sunt mai rezistenti si mai puternici emotional, dar un barbat care nu plange niciodata nu are sentimente. Un barbat care plange pentru o femeie este un barbat care o iubeste cu adevarat pentru ca barbati nu plang din multe lucruri. Barbati isi manifeste diferit sentimentele, dar daca un barbat iubeste si este parasit sau se intampla ceva mai devreme sau mai tarziu tot o sa i-l navaleasca lacrimile.

Răspuns utilizator avertizat
| Ezeru a răspuns (pentru AiPierdutCelMaiBunIubit):

Ce conteaza ce cred alti? Important este sa fii tu insuti in orice situatiewinking Atunci nu o sa ai nimic de regretat niciodata tongue

Răspuns utilizator avertizat
26 răspunsuri:
| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Mie nu mi-ar face placere sa il vad plangand in fata mea, prefer sa cred in continuare ca barbatul de langa mine e BARBAT, are alte 1000 de gesturi prin care poate dovedi iubirea happy

Răspuns utilizator avertizat
| WeedGotMeCrazy a răspuns (pentru AiPierdutCelMaiBunIubit):

Daca iubita ta are probleme cu sanatatea, nu plange, o vei demoraliza mai tare happy bafta

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da ce barbatii nu au voie sa planga?

| Oana92 a răspuns:

Nu! As crede ca e om! Ca are sentimente si nu pietre in loc de suflet. E normal sa plangi, e firesc sa plangi, e sanatos sa plangi. Chiar si pentru un barbat!

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru AiPierdutCelMaiBunIubit):

O situatie generala nu e definita de o actiune. Situatia generala va avea ca si consecinta o anumita actiune.

Drept urmare tu nu esti fatalau pentru ca ai plans in fata prietenei. Tu ai plans pentru ca esti fatalau. Intelegi nuantele acum? Tu nu esti fatalau prin prisma a ce faci, tu ai fost educat sa fii fatalau si actiunile tale sunt doar o urmare ale acestui fapt. Si pana la urma, ce fel de barbat plange in fata prietenei cand aceasta vrea sa se apuce de fumat!?

Daca intrebi daca apa este uda pe TPU si toti utilizatorii iti vor raspunde ca nu e, tot nu va fi modificata compozitia apei. Prin urmare, daca toti utilizatorii TPU iti vor spune ca nu esti fatalau, tu tot fatalau vei ramane. Alta nuanta pe care va trebui sa o iei in considerare.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru AiPierdutCelMaiBunIubit):

Nu e o jignire, nu ai de ce sa te oparesti. Fatalau reprezinta un barbat foarte sensibil, nimic mai mult. Cu totii avem defecte si calitati.

Nu am sustinut niciodata ca un barbat (brutal, alpha, lider, de care vrei tu) nu plange. Noi discutam aici despre tine si despre faptul ca te amagesti in momentul in care iti atribui anumite trasaturi. Un barbat nu e definit de faptul ca plange, e definit de motivele pentru care va plange. Si nu, nu e nimic rau in a plange, atat timp cat nu o faci prea des.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru AiPierdutCelMaiBunIubit):

E de preferat sa plangi decat sa lovesti pe cineva la care tii, evident. Data viitoare incearca sa te abtii de la amandoua.

Răspuns utilizator avertizat
| Mussette a răspuns:

Nu l-as considera fatalau.
Ar avea un motiv serios si nu mai poate rezista.
Acum, sa nu planga zilnic, caci ar putea sa se angajeze ca bocitoare.

| Hakuouki a răspuns:

Tu esti cel care a plans din cauza ca fumeaza? Motivul mi se pare pueril, dar "si baietii plang cateodata" cand este un motiv bun, tu ai plans degeaba, omul are dreptul sa aleaga.

| Blamely a răspuns:

E ceva foarte normal daca are motive serioase.

| RedDeath a răspuns:

50% da. El e barbatul, daca el plange, noi ce facem? Ne sinucidem?
Dar iarasi, daca e asa ''emotionat'' profund, putem folosi acest lucru in aantajul nostru. Deci, daca e asa, foarte bine, ia seama, te poti folosi de acest lucru pe viitor.

| Diabolik94 a răspuns:

Buna! Citind intrebarea ta m-am amuzat teribil, dar iti inteleg ingrijorarea.Dar ceea ce iti pot spune e ca "si baietii plang cateodata", asta inseamna ca si ei sunt fiinte umane si ca au sentimente.Deci stai relaxata, iubitul tau e doar uman nu fatalau cum ai zis tu.Mai mult, daca a plans in fata ta inseamna ca are incredere in tine si te iubeste mult. Sper ca te-am ajutat!:-)

Răspuns utilizator avertizat
| BornToBeLoved a răspuns:

E o problema
Mare! Oricum de ce pui intrebarea asta in fiecare zi dar sub alta forma? Ne am obisnuit cu tine

| Adiii23 a răspuns:

Depinde din ce motiv plange. daca plange ca la parasit o fata pe care o iubea mult e normal. sau daca i-a murit vreo ruda.

| Universe1445 a răspuns:

Nu știu, dar cred că e normal să plîngă un băiat.
În orice caz ori e muiere, ori cu adevărat ține la o persoană anumită.
Adică depinde și de situația anumită.
Succeswinking

| Andra_Maria_1997 a răspuns:

Nu,as crede ca are sentimente adevarate pentru mine. [daca mi-o dovedeste inainte]