| anonimadrq a întrebat:

Hei.Am si eu o problema si astept raspunsuri serioase. Acum 3-4 luni prietenul meu a ejaculat pe mana mea iar eu din neatentie am atins marginea chilotului...Nu mi.a intarziat menstruatia, a venit lunar, nu am vomat nici odată, nu am luat in greutate, nu mi s.au inatarit sanii insa uneri mai ma doare burta si mai am stari nasoale. E posibil sa fiu însărcinata?

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Imposibil. De ce nu va documentati inainte de a o face?straight face E greu sa cauti pe google?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I mi place numele tau anonimadrq mergea si un ului după draq

| Florinx123 a răspuns:

1. Alt loc mai interesant nu gasea si el?
2. Nu este posibil.

| CrissNocturne a răspuns:

Nu sunt sigur, dar te-as sfatui sa iti iei un aparat dinacela care iti arata daca esti insarcinata.

| mont1saint2michel3 a răspuns:

Fa testul de sarcina si vei afla.