| Bbbfggy a întrebat:

Hei TPU, am 17 ani și sunt cu o fata împreuna de 15 zile, am mai fost cu ea impreuna, dar atunci era cu altcineva, ce sa fac?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bai baiatule, e grava situatia daca la varsta ta scrii in asemenea hal. Esti JALNIC.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cu altcineva in prună? sau in p...lă?

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa o scoti la o plimbare doar in 2, intr-un loc frumos, linistit, romantic. Plimbarea sa fie cat mai lunga pentru a avea timp sa discutati cat se poate de mult si pe probleme cat mai variate. Doar procedand astfel poti spera sa o tii de mana, chiar sa o strangi usor in brate si cine stie poate si o sarutare. Succes.

| mihai69 a răspuns:

„... era cu altcineva în prună"
rolling on the floor
Foarte tare asta!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ok, deci sa vad daca am inteles.
Compot de prune?

Ce sa faci... stai impreuna cu ea.

| Oana92 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Compot? Eu ma gandeam la tuica de prune big grin

| DoarBogdan a răspuns (pentru Oana92):

Prima data am crezut ca poate prin "pruna" face referire la ceva... cuplu laughing ca samburele si restul prunei.

Hm, mi s-a facut foame...

| Emilian65 a răspuns:

Sa continui relatia inceputa.

| Oana92 a răspuns:

Era cu cineva in pruna? PRUNA? laughing rolling on the floor

| justadream94 a răspuns:

Fa-o sa fie tot mai atrasa de tine. Arata-i cat esti tu de bun.

| UserulAnonim a răspuns:

Hei fraţilor eu zic să citiţi întrebarea de două ori. Cred că se referă la faptul că a mai fost odată cu fata asta dar îl înşela cu alt tip... eu asta am înţeles.
Oricum, este decizia ta dacă alegi să-i dai şi a doua şansă, având în vedere felul cum au stat lucrurile ultima dată.
Eu în locul tău aş părăsi-o, dar e alegerea ta, nu vreau să te influenţez.
Fundă?