| Abbyka23 a întrebat:

Am in clasa un baiat care noi ne consideram frati. Eu mi-am scris numele pe penarul lui... si ieri, o fata mi-a sters numele straight face. Ce fel de persoana e? Ca se uita ciudat la mine si de`astea. Ma uraste sau pur si simplu ma "invidiaza" ca sunt prietena buna cu el?

8 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
În mod clar te indiviază. Important este să nu o bagi în seamnă şi să treci peste. Vei tot întâlni persoane de genul acesta toată viaţa.

| Yukari a răspuns:

Parerea mea este ca ii place de el si probabil si stie (sau considera) ca si baiatului ii place de tine si e foarte geloasa.

| MariiLetz a răspuns:

Te invidiaza. Poate crede ca iti place de el si e geloasa

| PamPamRawwr a răspuns:

E o chestie de obicei normală într-o clasă şi mda, e clar geloasă pe tine că stai cu acel băiat. dă-i pace. poartă-te ca şi cum nu o vezilaughing

| AndradaMrrr a răspuns:

Ea probabil il place.asa ca este geloasa pe tine ca esti foarte apropiata de el.incearca sa discuti cu "fratele tau" despre astawinking.

| R11 a răspuns:

Normal. si mai are si 5 ani pe deasupra laughing

| Abbyka23 explică (pentru R11):

Mi-a placut aia cu 5 ani laughing))))

| R11 a răspuns (pentru Abbyka23):

Daca era fata inteligenta se bucura pentru tine... sau ma rog tear fi ajutat cumva.las-o sa mai creasca un pic