| Cinevaa a întrebat:

HEi TPU!

am o intebare. Din cate m-am documentat mi-a dat seama ca nu este rau sa faci petting.ma rog la inceput mi se parea ciudat. dar am o relatie destul de serioasa cu pr meu si vrem sa ramanem impreuna si el a zis ca ma asteapta cat vreau eu asta fiind convina ca deja a trecut un an si ceva si el fiind major de ff putin timp. Facem petting cam de 5 luni pot zice...ideea e ca eu sunt virgina dar sia introdus degetul in vaginul meu pot spune asa chiar de fiecare data cand faceam acest lucru. faza ii ca din articole am vazut ca te poti dezvirgina. ma rog in putine cazuri.nu mi-a curs sange niciodata...este posibil ca acel himen sa se fi largit sau sa fie unul elastic in cat sa permita acest petting.sau mai bine zis act sexual! ASTEPT SFATURILE VOASTREE!

Multuu:*

Răspuns Câştigător
| briana a răspuns:

Pai ca sa te linistesti mai esti virgina a pierde virginitatea inseamna act sexula in sine. Sh sa stii ca eu cred ca te iubeste dc a zis ca asteapta cat vrei u.

2 răspunsuri:
| ZaKid a răspuns:

Buna.
Introducerea degetului in vagin nu duce la dezvirginare!
Pentru dezvirginare trebuie introdus ceva de marime groasa. ca de ex: Penisul sau utilizarea unor "Sex Toys".

Asa dar, petting-ul.
Pettingul este un fel de a face sex fara ca penisul sa penetreze partea intima a femeii.Deci excitarea organelor sexuale cu mana cu gura, cu limba, cu toate pe rand sau concomitent. Asta poate fii unilaterala cand doar unul dintre parteneri face celuilalt sau bilaterala cind ambii isi excita reciproc in acest mod organele sexuale.
Deci, petting-ul nu este un lucru considerat "rau".
Bafta in continuare.

| Monna a răspuns:

Nu inteleg. Ce va retine sa faceti sex, daca tot faceti petting si va `cunoasteti` zonele intime unul celuilalt?