| teddyyy a întrebat:

Hei TPU as vrea sa ma ajutati si pe mine cu un sfat: am un coleg de care imi place si as vrea sa-mi dea mai multa atentie...dar exista o problema. El ste un baiat foarte dragut si copilaros si ia toate fetele in brate.Dar cel mai mut se imbratiseaza cu prietena mea cea mai buna. Stiu ca nu e nimic intre ei si ca el nu simte nimic pentru ea dar totusi as vrea sa ma remarce si pe mn.Eu sunt o fire mai retrasa cand vine vorba sa vorbesc cu el.Ce ar trebui sa fac.

5 răspunsuri:
| Senzaționalul a răspuns:

Tu clar ai undeva la/sub 13 ani.
Chiar ai nevoie de prieten la varsta asta?straight face Ce rezolvi, ca eu, nu inteleg?
Copii din ziua de azi. Off off.

| girl00 a răspuns:

Bunabatting eyelashes pai fii si tu ca fetele pe care le ia el in brate love struck zambeste-i..arunca-i o privire mai timida asabatting eyelashes sa-l faci sa inteleaga ca-ti place love struck succes ^-^

| teddyyy explică (pentru girl00):

Multumesc dar sunt atat de timida si uit de mine cand vorbesc cu el ^-^

| Ovidiu_Boboc_1967 a răspuns:

Spune-i ca il placi si totul va decurge in favoarea ta.

| DanyelFSN1 a răspuns:

Nu sunt eu The mr Dr. Love dar, am zis dar, ai putea sa faci si tu ce le face el fetelor, fii in preajma lui mai gingasa, mai draguta si app BFTA SI TE PUPA DANYhappyPAPA