| oanasunshine a întrebat:

Hei TPU...ma simt foarte aiurea si chiar am nevoie de niste sfaturi. Ma simt ca intre ciocan si nicovala, cred ca plac 2 baieti. Unul este clasa a 9a si desi are prietena se uita la mine si mi-a si zambit. Celalalt este de varsta mea, la clasa paralela, si stiu ca ma place desi nu vorbim. Sunt extrem de confuza si nici nu mai stiu pe cine plac si pentru cine simt doar atractie. Cel de a 9a mi se pare un pic fustangiu pentru ca se mai uita si dupa prietena mea cea mai buna, si cum am spus, are iubita. In schimb celalalt chiar cred ca ma place dar nu are tupeu sa vorbeasca cu mine(mi-a dovedit`o azi). Am avut ocazia astazi sa fac cunostinta cu el si i-am dat cu picioru` sansei ca proasta oh go on. Va rooog mult de tot, ce as putea sa fac? Sunt foarte confuza si derutata, nu vreau sa plac 2 baieti, trebuie sa aleg. Promit ca dau funda!

5 răspunsuri:
| Sn1p3r a răspuns:

Pe cel de varsta ta. Vorbeste cu el, iar daca e timid fi tu prima.Ii zici pe fata sa te scoata la un suc, sa vorbiti si voiwinking
Bafta!

| tyger a răspuns:

Daca cel care are prietena nu vrea sa o lase pentru tine. degeaba il placi. Daca il placi pe celalalt de ce nu faci tu primul pas? Apropo, cati ani ai?

| tyger a răspuns:

Multi inainte. Eu zic sa-l alegi pe cel de varsta ta, celalalt s-ar putea sa profite de tine. si s-ar putea sa si obtina ce vrea.

| Robertttttttt a răspuns:

I al pe cel de la clasa paralele pentru ca in felul acesta cel de a 9 avand si prietena si daca el o lasa se va supara si iti va fi dusmanca. Incearca sa vorbesti cu cel de la clasa paralela si vezi ai grija ca i ai intors odata spatele. Cat despre cel de a 9 cred ca tu il placi mai mult pe el si daiia spui asa el avand prietena nu prea se gandeste si la alta. si cum spuneam se va supara prietena lui. EU zic sa te duci la cel de la clasa paralela si sa i spui ca vr sa vb cu el dp care ii spui ce simti big grin BAFTAbig grin