| Aleksandru97 a întrebat:

Hei TPU, o intrebare mai amuzanta am si eu, pentru fete. happy Mereu am fost curios daca si fetele se "bat" pentru baieti. Adica baietii se bat pentru fete, se uita mereu dupa ele si incearca sa le cucereasca. Dar sunt tare curios, se intampla la fel si in "lumea fetelor" atunci cand vor un baiat? big grin
Dau fundita! happy

Răspuns Câştigător
| KamaSutra a răspuns:

Hmmm,nu neaparat ca se bat. Eu am avut colege care s.au paruit ca lumea pentru unu,dar oricum nu se suportau. In fine, nu sunt tot timpul batai, mai multa barfa si cuvinte urate, cam asa e in lumea noastra," a fetelor". Noi ne atacam mai degraba prin vorbe, nu prin bataielaughing
Si noi ne luptam pentru baieti, dar lupta consta in a ne pune in valoare atuurile, frumusetea sau inteligenta(daca existalaughing... Si cam asta e lumea fetelorhappy

11 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Daca sunt naive si fraiere, da.

| Alcyon a răspuns:

Ia sa apara unul cu Mertan, sa vezi ce se intampla laughing

| Nomoreregretstb a răspuns:

Da, si fetele se bat. Cand sunt geloase sau ceva. laughing

| Neuronul a răspuns:

Dacă-s proaste, se bat, se păruiesc, se înjură sau se bârfesc din cauza băieţilor, dar dacă sunt fete cu capul pe umeri se retrag şi îşi văd de treaba lor!

| Dariusuu a răspuns (pentru Neuronul):

Folositor (0) Nefolositor (0) Amuzant (0) Inteligent (1) Eronat (0)

| Eduard619 a răspuns (pentru Alcyon):

Un BMW-eu e mai bun rolling on the floor

| Eduard619 a răspuns (pentru Neuronul):

Om inteligent good job ai un vot pozitiv de la mine.

| Neuronul a răspuns (pentru Dariusuu):

Mulţumesc, mă voi revanşa! happy

| Neuronul a răspuns (pentru Eduard619):

Mulţumesc! big grin
Am să-ţi pun o pilă bună la Codrin Bradea smug

| Morenna10 a răspuns:

Da,normal

| xCatastrophe a răspuns:

Fetele se trag de par si se fac curve sau videochatiste intrele ele cand e vorba de asta rolling on the floor.
Oricum e nostim sa le privesti.