| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU.Recent am iesit cu iubitul meu si dupa ce ne.am plimbat, am baut, etc..am fost in mai multe parcuri si dupa am stat pe o banca sub un copac si gen eu aveam rochie si ami.a atins cred ca 1cm sau mai putin din fund punandu.mi pentru o secunda mana in chiloti si a pus mana pe burta, pe spate si pana la sutien fara sa treaca mai sus si ne.am sarutat incontinuu pe la 2 noaptea asta.Eu am 16 si el 18. Ce credeti despre asta?

28 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Super hot dar aveti grija ca e frig afara

| corbulalbrosu a răspuns:

Preludiul de inceput al unui viitor act sexual, se pare ca dorit de amandoi. Dar in acel moment cand veti fi pe deplin pregatiti sa faceti sex sa aveti neaparat prezervativul la indemana. Succes si fericire.

| corbulalbrosu a răspuns:

Dar fii foarte atenta si analizeaza cu maxima hotarare/intransingenta daca merita sa-ti pierzi virginitatea in acest moment si intr-un asemenea mod.

| SofiaAbigail a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Nici nu m.am gandit la asta..Nu sunt asa.Eu vreau o relatie ca intre adolescenti si atat..nimic mai mult.Ce sa fac? Nentionez ca suntem olimpici la mate in Iasi si asa ne.am cunoscut.ce sa fac?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru SofiaAbigail):

Poti accepta absolut tot ceea ce simti tu ca-ti face placere, insa asa cum am spus totul sa fie facut cu maxima responsabilitate si fara a se depasi limita bunei cuviinte. Ar fi bine sa ai in vedere, ca cel mai periculos obiect/articol vestimentar in astfel de momente este fusta sau rochia.Fiind olimpica IQ-ul tau cred ca este suficient de mare pentru a intelege pericolul la care te expui. Multa si mare atentie, deoarece combinatia noapte-fusta baiat-hormoni poate deveni "explosiva" sau chiar "letala".

| neutrino a răspuns:

Este un baiat civilizat, educat, si-a bagat mana in chilotii tai dar nu a indraznit sa-si bage mainile si in sutien. Rar baiat, cu greu vei mai gasi altul ca si el.

| SofiaAbigail a răspuns (pentru neutrino):

Asta e sarcasm.

| neutrino a răspuns (pentru SofiaAbigail):

Nu-mi permit asa ceva, este pura realitate. Eu cred ca este un baiat minunat si chiar gingas.

| Dugalle a răspuns:

Vrea sa iti pangareasca templul. Iti vrea nectarul. Iti vrea cireasa. Vrea sa isi bage lebarul in sacosa ta. Vrea sa iti dea busteanl lui la castorul tau.

| Sportfreak a răspuns:

Cred ca nu te respecti rolling on the floor
Eu unul nu as iesi cu fete ca tine big grin
Prea curvulite

| SofiaAbigail a răspuns (pentru Sportfreak):

Stai ce?laughing) ..realizezi ca gen am ramas putin socata dupa aia si de asta am scris aici.

| SofiaAbigail a răspuns (pentru SofiaAbigail):

Ai citit macar mai sus? iau bronz la mate la nationala in fiecare an si pnm ies o data pe an afara si gata is cum zici tu

| SofiaAbigail a răspuns:

Oricum am zis ca e mai ok sa termin si gata.

| Maxnonymus a răspuns (pentru SofiaAbigail):

Sa termini ce? Relatia?

| SofiaAbigail a răspuns (pentru Maxnonymus):

Da

| Maxnonymus a răspuns (pentru SofiaAbigail):

Nu-mi dai si mie facebook-ul tau printr-un mesaj privat? laughing)

| SofiaAbigail a răspuns (pentru Maxnonymus):

DC? laughing

| Maxnonymus a răspuns (pentru SofiaAbigail):

Sunt curios laughing

| SofiaAbigail a răspuns (pentru Maxnonymus):

Curios de ce anume?

| Maxnonymus a răspuns (pentru SofiaAbigail):

Vreau doar sa vad mai multe poze cu tine..aoleu..multe explicatii vrei.Hai ca incep astia sa zica, ca "aici nu e matrimoniale".

| Sportfreak a răspuns (pentru Maxnonymus):

Lol rolling on the floor

| Maxnonymus a răspuns (pentru Sportfreak):

Nu stiam ca e fake inainte sa pun intrebarea. deci...laughing))))

| Ancient a răspuns:

Ce anume vrei să credem despre asta? Că ne-ai povestit ce-ai făcut tu cu iubitul tău noaptea la 2 în parc, ce să credem.

Dacă întrebi ce credem despre gesturile tipului, vechea poveste. Încearcă să îşi facă mişcarea pe tine, vrea să te babardească.

Tu acum dacă eşti fată deşteaptă nu-l laşi, dar e decizia ta.

Chestiile de genul vor fi din ce în ce mai frecvente, pipăielile şi toate tentativele de a te face să cedezi. Dacă ţie îţi plac, go for it. Dacă nu, discută cu el şi spune-i că vrei să te aştepte până evoluezi. (Da, chiar vreau să spun până EVOLUEZI)

| SofiaAbigail a răspuns (pentru Ancient):

Eu nu vreau nimic mai mult de saruturi..Asta e faza..si toti imi spun sa.l las desi el e super ok asa si de treaba.

| Ancient a răspuns (pentru SofiaAbigail):

Dacă nu vrei nimic mai mult decât sărutări, atunci lasă-l.
Nu te amăgi singură, dacă nu îi dai ceea ce vrea într-un final tot se va despărţi de tine. Mai bine să fii fată cu cap şi să închei tu relaţia acum. Eviţi "suferinţa".

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru SofiaAbigail):

Daca nu esti pregatita de sex te retragi elegant din relatie si nu mai irosesti timpul baiatului el e la varsta la care trebuie sa strabata cat mai multe cearsafuri

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru Ancient):

Foarte adevarat

| ianci6996 a răspuns:

Oana termina.