| abcdefghijklmnopqrstuvwxyzfataa a întrebat:

Hei TPU, sunt impreuna cu un baiat de 2 luni... si de cand suntem nu m-a sarutat niciodata doar m-a pupat, ce credeti? il iubesc mult si el ma iubeste si mai mult... am 15 ani si el are 18 ani. Help me fast.

10 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Fă tu primul pas spre asta.
Poate că e timid sau poate că nu vrea să te ia repede din cauza vârstei.

| RAY a răspuns:

Poate e timid, omul i e frica de politie ca il inchide daca face sex cu tine eu stiu, pe bune sari pe el cu tupeu, ori e fetita ori mascul, apropo nu e plictisitor?

| Emilian65 a răspuns:

Daca te-a pupat, ce vrei mai mult? Daca el nu te-a sarutat, tu l-ai sarutat? Poate nu stie sa sarute, invata-l tu!

| peperonies a răspuns:

Esti sigura ca sunteti impreuna si daca da, el stie?

| Neberius13 a răspuns:

Mare lucru. Dă-i de înțeles că vrei asta, poate se gândește omul să nu te ia prea tare, sau poate îi timid, caz în care, de ce nu faci tu primul pas? Nu suntem în era victoriană, poți face asta cu încredere.

| Myrcea22 a răspuns:

Si care e problema? Ca nu te-a sarutat? poate e timid. Oricum avand in vedere ca majoritatea fetelor se .......se la prima întâlnire.ar trebui macar sa te sărute.ti am spus ia l incet poate e timid

| Io4 a răspuns:

Nu e nicio problema. Lasa sa treaca timpul si se vor rezolva toate. Si la faza cu iubirea...nu stiu daca se poate numi "iubire" dupa 2 luni. Dar ma rog fiecare o simte in diferite feluri. Stai linistita ca nimic nu se face fortat sau planificat. Vor decurge de la sine lucrurile.happy

| andreea26062002 a răspuns:

Eu cred ca este prea timid mai asteapta poate ii este frica de un refuz din partea ta si sa nu se duca totul de apa sambetei asa ca incearca tu sa faci primul pas

| Moisa_Aurel_1996 a răspuns:

Pedofil -confirmed-!