| Nicol1D a întrebat:

Hei tpu.Va rog nu radeti de mine si nu ma judecati, dar am o problema.Nu mi-a placut de nimeni pana acum si nu imi dau seama ce orientare sexuală Am.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey! Daca nu ai gasit inca persoana potrivita pentru tine care sa te inteleaga si care sa-ti fie alaturi atunci nu inseamna ca esti de alta orientare sexuala, pur si simplu nu ai intalnit persoana potrivita.
Ai rabdare si intalneste oameni noi, vei gasi pe cineva pe gustul tau candva.
Este doar parerea mea!
Bafta!

-Blytz-

4 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns (pentru RainmakerX):

Ori asta ori e asexual/a.

| RainmakerX a răspuns (pentru aXy99):

Am preferat sa nu fiu atat de negativist cu toate ca ai si tu dreptate...

| aXy99 a răspuns (pentru PedoBarbie):

Care e problema? Pentru ce link-ul? "Ea poate fi considerată lipsă orientării sexuale, sau una din cele patru variații ale acesteia, alături de heterosexualitate, homosexualitate și bisexualitate" Uite un citat chiar de la incipitul articolului. Ce am spus gresit?