| ViseUitateSiPierduteInAmintiri a întrebat:

Heii :*

Am si eu o mica problema.Deci ma joc metin.Aici mi-am facut un iubit.De cateva zile ma tot ignora, intra pe mess si peste 1-2 ore isi aduce aminte ca sunt pe mess si ma baga in seama.Ma deranjeaza foarte mult. El a luat ban si a spus ca nu se mai apuca.Ieri i'am dat emotii unui amic sa'i dau o palma ca ma enerva si el mi-a dat kiss. I'am zis acestui amic ca'l iubesc, dar nici eu nu stiam ce fac deoarece acum 2 zile am visat ca iubitul ma inseala cu o panarama si pur si simplu am luat'o raznastraight face. O panarama ce o credeam amica i'a zis fostului meu iubit ca ma sarutam cu acel amic si a intrat pe metin si a inceput sa se ia de mine[esti o cwrva. ]. Il iubesc enorm, i'am explicat ce s-a intamplat. Mi'a zis ca ma iubeste pur si simplu nici nu stiu ce sa credstraight face Sufar enorm pentru un jocsad daca ne'am cunoaste as zice, dar nici nu ne cunoastem. El este dintr'un oras, eu din altu.Stam departe unu de altu deci nu avem cum sa ne intalnim.Panarama asta [cwrva metinului]radea k o proasta cand fostul iubit ma injura. O suportam dar acum am vazut cat de cwrva e si o urasc enorm, la fel si eastraight face pe mine.Nu stiu daca mai ma impac cu el, dar pur si simplu o sa'i duc foarte mult dorul sadpentru ca am multe sentimente pentru el cu toate ca nu ne cunoastem. Dintr'un joc ajungi sa suferi.Intrebarea este : Oare tine la mine? Pentru ca eu nu cred. Putea sa vorbeasca calm si sa ma bage in seama nu dupa 2 ore dupa ce a intrat straight face. Mi'a zis sa'i zic adevarul si i l'am zis. Dupa ce i'am zis mi-a zis"bine pa". Mi'a zis ca ma iubeste.Si cand am vrut sa'l intreb daca el chiar tine la mine a iesit. Ce sa faccrying. Pur si simplu imi vine sa ma sinucidcrying pentru ce? pentru un baiat pe care nici nu-l cunosccrying. Sunt foarte sensibila. daca ma raneste cineva sufar enorm.Aseara cand ne'am certat am plans de nu ma opreamcrying.

Helppcrying

Mersi. :* fundita :* sad

Răspuns Câştigător
| maryana5 a răspuns:

Renunta la joc si incearca sa iesi mai des pe afara, sa-ti faci prieteni reali.
Sincer, e foarte amuzanta povestea! laughing Deja cred ca poti incepe un hobby, sa scrii povesti - activitate ce este chiar creativa ci nu risipa de timp.

O sa-ti para rau pentru timpul pierdut in copilarie. Fa totul cu rost si mai ales, cu masura. Jocul asta te schimba! Intreaba-te: Oare merita?

154 răspunsuri:
| maxbaietas a răspuns:

Mda pacat se intampla d multe ori genu asta din cauza de indiferenta crying dar cautati 1 care e la fel k tine

| FlorineLuLe a răspuns:

Get a life.

| LavyCrazyVampire a răspuns:

Hey:*happy in primul rand buna, sfatul meu e sa il uiti pe tiphappylumea e plina de idioti si toti is la fel.Joc metin si sa stii ca m-am confruntat cu aceiasi problemahappy ma insela...si? mi-am dat seama imediat k ma insela pentru.k l-am vazut cu o samancalaughing Am facut-o de panarama in mt si baiatul respectiv le schimba ca pe cartilaughingNu am mai dat 2 lei pe ei si pana la urma a inselat-o pe respectivalaughingStiam k o sa vina ziua asta pentru.ca am intrebat-o si i-am zis si inainte ca era cu el si apoi a facut plecaciuni ca sa fim prietenilaughingM-am imprietenit cu un ninja:Xsoper dolce si sensibile pe care il iubesc mult si fostul m-a vazut k eram splendida si sexyhappya vr sa fim aman2 din nou...si stii ce am facut? am zis NUlaughingrolling on the floor.Yo is tipa aia mai rock si mai rebela si inca un sfat!:traieste-ti viata si nu mai fii sensibila k suntem in sec.21happyfii pe cont propriuhappy fundita?

| TobyLikeBoy a răspuns:

Spune-i sa iti spuna adevarul.Incearca sa te intalnesti cu el undeva chiar daca e in alt oras sa iti spuna totul. FUNDITA

| staicumine a răspuns:

Spune-i asa;
am o intrebare ma iubesti; (daca zice da zi asa)
vrei sa fim prieteni (daca zice da zi asa)
dar iubiti vrei sa fim (daca zici da zi asa)
intra pe metin2 si sa ne pupam

| Ralucaaaaaaaaaa a răspuns:

Buna.stiu cum e sa suferi dintr-un joc.si eu am patit la fel.dar adevarul e ca nu tine la tine. daca tinea putea sa vorbeasca calm si linistit, e destul de greu si pentru tine, incearca sa nu te consumi aiurea:*

| Pufar1ne a răspuns:

E cea ma mare prostie pe care am auzit-o pe metin sunt numai fraieri, prosti obsedati de aia care stau toata ziua pe joclaughing)cine stie ce Puradel e alahee hee

| VladStefan a răspuns:

Sincer...Este doar un joc.Dar dk sa plangi pentru o persoana care nici nu te-a vazut Sau te-a tinut de mana. Parerea mea este s incerci sa nu te mai gandesti la el treci peste ca si mie m-i s-a intamplat chiar acelasi lucru.maryana5 ti-a raspuns chiar foarte bine da a uitat sa spuna sa nu te gandesti la el ci la amici de-ai tai.Nu-i nicio rusine sa fii obsedat, Dar pierzi copilaria.

| NeBuNaTiCuL12 a răspuns:

Doua cuvinte: esti nebuna!

| haicumine21 a răspuns:

Ce prostie! Fato e doar un joc

| JackieASD a răspuns:

Si eu am patit asa ceva tot pe un joc asa ca :
1. daca il iubesti zii ca il iubesti din tot sufletu daca accepta o sa fiti impacati si fericitihappy.
2. Daca ii zici ca il iubesti din tot sufletu si nu accepta intoarceio si o sa vada ce rau a fost pentru tinedevil.
3. Faci ca numarul doi dar sa te cuplezi cu alt baiat dupa aia te desparti de eltongue. asa ca fii atenta ceti spun eu doar te-am ajutathappy. bafta cu baietiilaughinghappy.

| BossLike a răspuns:

... Bwăi, Lasă-l, Dacă iți faci un iubit, Asigură-te că e de la tine din oraș, nu fii bătaia de joc tuturor proștilor, Asigură-te că te poți întâlnii cu el și că nu te înșeală.

| DAV1D01 a răspuns:

Si eu am jucat 2 ani si crede-ma mai mult iti pierzi timpu pentru niste retardati pe care nici macar nu-i cunosti.
Nici eu nu pot trai fara metin dar rezist cu greu.
+Ca iti face compu praf metinu e plin de virusi crede-mabig grin

| 0LeHeL0 a răspuns:

Sal vroiam sa-ti zic ca licu619 zice bine doar ca si eu joc mt2 si nu ma pot lasa dar nul i-as asa de serios de ex: pe metin2moon am avut de 5 ori 255 si mi-a dat pe toate ban si ce am facut nimic nu am plans nimic sfat:nu-l lua in serios

| mariusceltare123 a răspuns:

Intra pe contul lui si spune-i ca e un prost cum ti-a zis si cie curvahappy

| Cartita a răspuns:

Pe ce server joci? Daca joci pe Leonis spune si mie numele in joc.

| Jhony100 a răspuns:

Sunt oameni cu probleme care mor de foame nu au o casa... Si tu te plangi ca te o injurat ala pe metin2 fato revino la realitate nici macar nu va cunoasteti si oricum in realitate nu sunteti iubiti doar in joc sunteti iubiti asa ca fa-ti un iubit real din orasu tau care sa te viziteze sa iesiti in oras nu in joc unde nici macar nu sunteti iubiti pe bune

| Myky_5837 a răspuns:

Este pur si simplu un joc.Nu merita sa suferi pentru o persoana care nu o cunosti!

| xxpLAYerxx a răspuns:

Pei prima data daca te ignora era normal ca facea cv mai imp decat tine sau vb cu ''cwrva''aialaughing)daca vr sa te rab pe el fa-ti alt gagik si fa-ti niste iteme super (cum am facut si eu)spunand ca ti le-a dat el daca nu vr sa se impace cu tine fa si tu o admosfera dramatika poate iti cere scuze(nu-s daca functioneaza la mine a mers)...a da si cand faci admosfera aia dramatika mai baga u ca-l ubesti si din astea ca nu mai poti dup el)asta daca vr sa fie cu el inapoi daca nu a mers contacteaza-mawinking:sorin_war

| envy18 a răspuns:

Am 2 opiniwinking

Lasa`te de joc si du-te afara sa iti faci prieteni adevarati.

Ori uita ce s`a intamplat si incearca sa-i zici ca`l iubesti chestii de astawinking dar mai bine Lasa`te de metin e un joc de copii prosti, te omori cu ursi cu porci toate chestiilewinking

| R73 a răspuns:

Frate nu va mai faceti iubiti sau iubite in joc. ala e decat un joc u ai cum sa s ti cum arata... si cum dracu sa iti bagi sentimentele intr-un joc?laughing eu joc metin2 sunt casatorit dar cu un alt caracter de al meu pentru a ma teleporta mai repedelaughing Cum a zis maryana iesi pe afara si fa-ti prieteni REALI happy

| simina123456789101112131415161718192021222321 a răspuns:

Ma nu stiu ce sa zic am jucat si eu mt2 dar nu mi s-a intamplat sa ma indrogostesc de cinevabig grineu m-a lasat de mt si inca al mai am in calculator doar k nu-mi vine sa joc eu zic sa te distrezi cu colegi/colege si sa lasi viata online

| jkdanc a răspuns:

Vrei sa stii cv?
Pe metin iti pierzi 'viata' e un **** de joc scuzati expresia am jucat 2 ani de zile dar nu se merita sau daca te joci joacate pe privat sau pe hamachi sa fi gm daca nu nu se merita!

| No_Puya_1996 a răspuns:

Stii ce imi place foarte mult?
Eu eram acel amic si mai stii ca eram cu 20 de lvl mai mic si il bateam mar pentru tine?:X:X:X

| No_Puya_1996 a răspuns:

Stii ce imi place cel mai mult?
Eu eram acel amic si mai stii ca eram cu 20 de lvl mai mic ca el si il bateam mar si ma faceam crud pentru tine? :X:X:X:X:X:X:X:X:X:X

| shadow18 a răspuns:

Mda. Si eu ma joc metin.
Imi place dar nu-s dependent. Sfatul meu este : sa n-uti faci un iubit intr-un joc daca nu-l cunosti si in realitate. Mult noroc.

| MulteIntrebari a răspuns:

Inate sa te sinucizi vezi sa te sinucizi in metin si dupa astea sigur nu aveai lv mare de ci nu-i paguba laughing
a di su sa ne scrii sa stie maicatea dc te-ai omorat laughing)

| andreionutzz a răspuns:

Nu mai pune asa mult la suflet ca nu cine stie ce... funda?big grin

| george1233 a răspuns:

Deci tu esti indragostita de un tip pe care nici nul cunosti laughing iti spun sa iti faci si tu un prieten pe care sa-l cunosti. de unde sti tu ca ala de in spatele PCului nu era un bosorog ambulant oriku daca mai vrei sami spui cv. baga adresa asta de email: moldoveanugeorge34

| RockyNr1 a răspuns:

Nu te agita atata stiu cu e si an primul rand e un joc si el a gresit ca te-a facut sa suferi din cauza unui joc stupid inteleg ce vrei sa zici dar ancearca sa uiti totul si sa gasesti pe alt cineva ca daca o tii tot asa o sa te distrugi cu mana ta si nu e bine sper sa mai daca nu ai pe nimeni care sati destainui setimentele ia id meu de mess si mai duscutam si sa ai cu cine sa vb sa te racoresti si tu pa pa pup